Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Mammut

Mammut Trovat Advanced High Goretex

Mammut Trovat Advanced High Goretex

  • Mammut Trovat Advanced High Goretex
  • Mammut Trovat Advanced High Goretex
  • Mammut Trovat Advanced High Goretex
  • Mammut Trovat Advanced High Goretex

Mammut Trovat Advanced High Goretex

Opis produktu Mammut Trovat Advanced High Goretex

Przychylny butów górskich wędrówek z sensacyjnym dopasowanie. Klasyczna skóra nubuk z gumowym pięcie i ochrony cynk, bardzo adaptacyjnego językiem 3D i masła miękka skóra nappa pięty kołnierz. Membrana GORE TEX Performance Comfort Footwear zapewnia wodoodporne i klimatyzacji komfortu. Sznurowanie 3 strefy umożliwia spójną sznurowanie według indywidualnych potrzeb. Elastyczna GORE TEX budowy pióro i notatki pianka zapewniają dodatkowy komfort. Sprawdzony Vibram MT trakcji II podeszwy zapewnia stabilność na każdej powierzchni.

Cechy:

Kontrola ruchu

Rolling Concept

Memo Foam

Elastyczna konstrukcja język GORE TEX

FeetMap

3 Zone Lacing

Rubber toe cap

Zarząd trwała

Dane techniczne:

Waga: 1520 g

podeszwy:

Vibram MT trakcji II Sole

Podeszwa z plecakiem głębokości bieżnika o wysokiej PD Cage TPU elementu zintegrowanego klina Sprawdzona Mammut Rolling Concept elastyczne żebra

Technologia:

Rolling Concept:

Tworzy odpowiedniego wsparcia i tłumienia w określonych obszarach footOptimizes naturalne anty behaviourReduces rolka zmęczenia (niebezpieczeństwo skręcenia kostki) Sole koncepcji mających na celu findingsReduces ortopedycznych wagę podeszwy

Elastyczna Gore Tex Tongue Konstrukcja:

Nie powstawanie zagnieceń w areaEasier języka zakładanie i zdejmowanie

FeetMap:

Podszewka i wyściółka systemTakes uwzględnienia różnych obszarach potu legginsy, ekspozycji na zimno, ciśnienie

Memo Foam:

Gwarantuje indywidualnego fitPads stopę na podbiciu, kości nogi i kostki

Gore Tex Performance Comfort Footwear:

100% gwarancją waterproofnessGood oddychalność

Kontrola ruchu:

Zapobiega nogę z zginania na zewnątrz, dzięki wzmocnionej wewnętrznymi sideProtects przeciwko injuriesEnables dużą elastyczność w przód iw tył, mimo wysokiej trzymaniem bocznym

3 Zone Lacing:

Indywidualna strefa 3 lacingPersonalized i elastyczne wiązanie

Wskazówki konserwacji:

Buty muszą być chronione przed wodą, brudem i mokrych warunkach. Ponieważ mokre warunki i zanieczyszczenia wpływają właściwości skór naturalnych, takich jak kontrola temperatury i komfortu, pielęgnacji obuwia jest bardzo ważnym obszarem.

Czyszczenie:

Za pomocą pędzelka, aby usunąć wszelkie zabrudzenia, albo myć buta pod bieżącą wodą, aby usunąć uporczywe zabrudzenia

Skóra środki czyszczące nie są zalecane, ponieważ szkody mydlanych Zabieg uszczelniania

Po czyszczeniu butów, wcierać w odpowiednich produktów do pielęgnacji wosku lub silikonu oparte lub wypolerować je za pomocą miękkiej szczotki

Suchej skóry wymaga składników odżywczych w postaci wosku (bez tłuszczu lub oleju). Nałożyć bardzo cienką warstwę, a następnie pracować do skóry

Zastosowanie wosku sprawia, że ​​skóra nubuk i welur pojawiają się ciemniejsze i bardziej płynne. Płynne produkty do pielęgnacji skóry zachować pierwotny wygląd na dłużej, ale dostarczają mniej składników odżywczych

Najlepszym sposobem czyszczenia wykładziny (tekstylny, GORE TEX® i skóry) korzysta wiele zimną wodą i gąbką. Wyściółka zachowuje duże ilości soli z potu. W dłuższej perspektywie, to może mieć szkodliwy wpływ na tekstyliów i materiałów skóra podszewki.

Nieprzemakalność:

Zabieg uszczelniania powinno być regularnie stosowany do obuwia. Zalecamy spraye bez fluorcarbone, otaczająca mówi dziękuję!

Zabiegi Hydroizolacja działa najlepiej, gdy stosowane natychmiast po oczyszczeniu, gdy but jest całkowicie suchy. Aby zapewnić maksymalną wydajność, zalecamy ponowne nałożenie leczenie hydroizolacji dzień przed wycieczkę.

Hydroizolacja jest ważne, aby utrzymać suche stopy. Skóra i tkaniny nasycone brudem i wodą nie są już w stanie oddychać, co skutkuje zwiększoną potliwość.

Aby osiągnąć optymalną odporność na wodę i zabrudzenia, leczenie hydroizolacji powinna być stosowana do czyszczenia i sucha skóra. Oczyść najpierw buty.

Leczenie uszczelniająca może być stosowane, gdy tylko skóra jest całkowicie sucha.

Spray buty dokładnie w dobrze wentylowanym pomieszczeniu lub na wolnym powietrzu, a nawet za pomocą powolnych ruchów, z odległości około 20 cm.

Poczekaj, aż buty są całkowicie suche przed ich noszenia. 100 Ochrona procent zostanie osiągnięty po około 24 godzinach.

Opieka:

Jeśli skóra nie jest pod opieką regularnie, staje się twarda i krucha, a jego wygląd cierpi. Środki do pielęgnacji obuwia jest bardzo ważne, aby temu zapobiec. To sprawia, że ​​skóra giętki, elastyczny i utrzymuje ją dobrze wyglądać. Regularna konserwacja zapobiega również wygląd małych pęknięć.

Usuń sznurowadła i wkładki.

Ostrożnie usunąć brud z obuwia przy pomocy szczotki. W przypadku uporczywego zabrudzenia, można także myć obuwie pod bieżącą wodą. Nie należy stosować żadnych środków czyszczących. Mydło uszkadza skóry.

Rzeczy czyścić skórzane buty z gazety i regularnie zmieniać gazetę. To pomaga im szybsze suszenie. (NB GORE TEX wyłożone buty wysuszyć lepiej bez jakiejkolwiek gazety wewnątrz nich)

Poczekaj, aż skóra jest całkowicie sucha przed ich leczenia.

Odświeżania:

Nasze stopy mogą być zamknięte w naszych butach do 16 godzin podczas długich wędrówek, wycieczek rowerowych lub długiego dnia pracy. Pot gromadzi się w skarpetki i buty. Pocieszające Ciepło tym zamkniętym środowisku wilgotnym tworzy idealną pożywką dla bakterii. Regularne stosowanie produktów odświeżające pomaga utrzymać wnętrze butów świeże i czyste.

Przechowywanie:

W przypadku składowanych, but zachowuje swój kształt i działanie przez dłuższy okres. Nigdy nie należy przechowywać buty, gdy są mokre lub brudne. To powoduje, że skóra kruche.

Po zużyciu, przechowywać buty z językami pełni otwarte i wkładek usunięte w zacienionym, suchym i dobrze wentylowanym miejscu

Drzewa but powinien być zawsze umieszczane w suchych butach przed przechowywaniem

Nigdy nie należy przechowywać buty, gdy są mokre lub w słabo wentylowanych miejscach, takich jak w samochodzie, plastikowej torbie lub piwnicy

Nie suszyć w pobliżu źródła ciepła (pożar, gorącego pieca, itp)

Obuwie skórzane okładziny mogą być nadziewane z gazety. Buty z wyściółką GORE TEX wyschnie szybciej bez gazety wewnątrz


Jeśli szukasz dobrej jakości Buty artykułów, to nasza oferta Buty z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Mammut Trovat Advanced High Goretex, w cenie 160.99 $. trekkinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt górski i outdoor w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Mammut Trovat Advanced High Goretex, dopasujemy cenę!

Cechy Mammut Trovat Advanced High Goretex

Płeć
Właściwości
Technologie
Wysokość cholewki
Materiał
Jedyna technologia
Użycie
Kolor

Tecnologias Mammut Trovat Advanced High Goretex

Recenzje klientów i pytania (5)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Jest dobry

-

Przybył z Japonii w około dwa tygodnie i nie było cła. Kostka jest bardzo miękka

Wygoda i jakość

-

Zwykle kupuj buty Salomon, ale tym razem wypróbowałem Mammuta ... nie zawiodłem się ... wygodne, lekkie i wydają się bardzo dobrze wykonane. 5 *

Doskonały

-

Bardzo dobre buty i doskonała obsługa. Dziękuję bardzo

Trekking

-

Wielkie buty do trekkingu, rozmiar nieco bolshemerit jak się wydawało na początku bardzo trudne, potem przyzwyczaić.

Mamut

-

Nienaganna obsługa, buty po prostu niesamowite

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij