Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Marmot

Marmot Woodblock

Marmot Woodblock

Marmot Woodblock

Marmot Woodblock

  • Marmot Woodblock
  • Marmot Woodblock
  • Marmot Woodblock
  • Marmot Woodblock
  • Marmot Woodblock

Marmot Woodblock

Opis produktu Marmot Woodblock

Damska koszulka z krótkim rękawem Woodblock łączy wygodę z wydajnością i stylem, który zapewnia więcej. Ta część koszulki z kolekcji Marmot x Thread, będąca częścią naszej świadomej współpracy z Thread International, pomaga zmniejszyć wpływ na środowisko i wprowadzić pozytywne zmiany w Hondurasie dzięki chłodnym, przyjaznym dla środowiska wzorom. Plastikowe butelki poużytkowe są przetwarzane w szybko schnący poliester Marmot UpCycle®, a następnie mieszane z bawełną. Jego szyjny dekolt ułatwia układanie, a kolorowa grafika z przodu przedstawia nasze logo i scenerię, które zainspirują Cię do wyjścia.
Cechy:
Marmot UpCycle® THREAD ™ wykonany z plastikowych butelek poddanych recyklingowi w Hondurasie, co zmniejsza wpływ na środowisko
Szybkoschnący poliester z recyklingu dla minimalnej utraty ciepła; Bawełna dla wygody
Przednia grafika
Klasyczny dekolt
Dane techniczne:
Fit: Regular Fit
Główne materiały: 50% poliester z recyklingu, 50% bawełna 4,3 uncji. yd
Waga: 0 funtów 5,23 uncji (148,3 g)


Korzystaj z naszych ofert dla Marmot Woodblock. W twoim sklepie online górski i outdoor, w trekkinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem górski i outdoor. Możesz także sprawdzić inne kategorie górski i outdoor i znaleźć produkty marki Marmot w najlepszej cenie.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij