up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha

Mountain Hardwear

Mountain hardwear

Mountain Hardwear to amerykańska marka projektująca techniczne produkty dla miłośników gór. Stworzona z myślą o oferowaniu wysokiej jakości sprzętu i odzieży, Mountain Hardwear oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby uprawiać wszelkiego rodzaju zajęcia na świeżym powietrzu i w pełni cieszyć się sportem.
Znana alpinistom firma Mountain Hardwear produkuje najbardziej techniczny czterosezonowy namiot na rynku. Wyróżnia się również śpiworami puchowymi, które są odporne do 29 stopni.
Od swojego powstania w 1993 roku Mountain Hardwear nieustannie wprowadza innowacje z roku na rok. Jego najsłynniejszy śpiwór syntetyczny Lamina jest jednym z najlżejszych obecnie na rynku.
Oprócz namiotów i śpiworów Mountain Hardwear cieszy się również popularnością ze względu na wyposażenie techniczne: kurtki puchowe, kurtki przeciwdeszczowe, polar górski ... W ten sposób markę rozpoznają ludzie uprawiający alpinizm, wspinaczkę i piesze wędrówki, ale także wszyscy. tych, którzy lubią przebywać na łonie natury.

MĘŻCZYŹNI

MĘŻCZYŹNI

KOBIETY

KOBIETY

Kurtki

Kurtki

ŚPIWORY

ŚPIWORY

PLECAKI

PLECAKI

NAMIOTY

NAMIOTY

Kategorii

Namioty

Odzież damska

Odzież męska

Plecaki i walizki

Śpiwory

Wszystko( Mountain Hardwear )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

Nowości

Zobacz wszystkie produkty flecha

clouse menu Zamknij