Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nalgene

Nalgene Small Travel Kit

  • Nalgene Small Travel Kit
  • Nalgene Small Travel Kit

Nalgene Small Travel Kit

Opis produktu Nalgene Small Travel Kit

W dniu 26.09.2006 TSA zmodyfikował zakaz płynów. Podróżni mogą teraz prowadzą przez punkty kontroli bezpieczeństwa podróżować kosmetyki Rozmiar (3 uncje lub mniej), które mieszczą się wygodnie w ONE SIZE Quart, przezroczystego plastiku, zip top worek. Polecamy sprawdzenie http://www.tsa.gov od zasady wydają się często zmieniać.


Pojemniki w tym zestawie spełnienia nowych wymogów. Wykonane z wytrzymały HDPE, PP i PETG. Wybór (4) gwarantowanej szczelnych, trwałych butelek z niezależnej śruby na czapki i (2) słoiki przechowywania. Można myć w zmywarce (na górze szafy). Tutaj w Nalgene mamy bardzo wysokie standardy, jeśli chodzi o powołanie szczelny pojemnik. Mamy wypełnić zbiornik i skłonienia go. Jeśli nie weźmiemy pod uwagę, że wyciek przejść test i być godnym miano szczelne. Testujemy słoiki przez napełnianie wodą, a następnie obracając je do góry nogami. Jeśli woda nie wychodzi uważamy słoik zdać test. Więc słoiki odbędzie płyn, ale nie odbywają się na tak wysokim poziomie jak butelki. Słoiki mogą być również lepszym wyborem dla grubszych cieczy, takich jak płyny kosmetyczne, żele. I oczywiście, że są idealne dla Tums lub Advil.


Od lewej do prawej


Butelka z niebieską czapkę jest uncja ½


Butelka w / kwadratowych czerwonej czapce jest 2 uncje


Okrągłe butelki w / zielonej czapce to dwie uncje


Dwa proste jednostronne, 2 uncji słoiki każdy


Jasny kwadrat jest jedna uncja butelka


Wykonane z HDPE


Wytrzymały i niezawodny


Ekonomiczny


Zmywarka Bezpieczne (góra stojak tylko)


Wytrzymuje temperatury od 100 ° C (148ºF) do 120ºC (248ºF)


Kupuj swoje ulubione Zdrowie i odżywianie modele i ciesz się górski i outdoor. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Nalgene Small Travel Kit. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Nalgene Small Travel Kit, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w górski i outdoor telefonicznie lub email.

Cechy Nalgene Small Travel Kit

Rodzaj produktu

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Butelki podróży

-

Najlepsze butelki podróży, jaką kiedykolwiek posiadał. Odrzucił wszystkie inne moje butelki po użyciu tych na jeden przelot.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij