Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ni-glo

Ni-glo Nitestik

Ni-glo Nitestik

Ni-glo Nitestik

Ni-glo Nitestik

  • Ni-glo Nitestik
  • Ni-glo Nitestik
  • Ni-glo Nitestik
  • Ni-glo Nitestik
  • Ni-glo Nitestik
  • Ni-glo Nitestik

Ni-glo Nitestik

Opis produktu Ni-glo Nitestik

Marker Bezpieczeństwo Nitestik jest silniejsza, płaszcz i chłodniejsze niż kiedykolwiek. Mamy wyzwanie każdemu, aby nie znaleźć zastosowanie w jednym!


Korzystanie z technologii fotoluminescencyjne pigment, Marker Bezpieczeństwo Nitestik jest bardzo widoczny nawet w całkowitej ciemności. Przeznaczony do urządzeń oznakowania i dóbr osobistych, jest to przydatne do czegokolwiek może chcesz znaleźć w ciemności.

Vibrant kolorowe i akryl mieści się niesamowite Nitestik używa state-of-the-art technologii, która jest przyjazna dla środowiska.


Wewnątrz każdego Nitestik jest ziem rzadkich ziem alkalicznych aktywowany krzemian glinowo-, które mogą stale wydzielają światło przez ponad 12 godzin w ciemności przez absorpcję różnych światła widzialnego. Ten nowy pigment wieku obciąży pod światło, a następnie rozładować w ciemności 365 dni w roku, dla zapisu do 10 lat.


Nie baterii ...... Trwa do 10 lat ...... to dość imponujące rzeczy!CECHY:


• Świeci dla zapisu do 10 lat!


• Świeci w jasnozielonej na ponad 12 godzin w ciemności


• widoczność 20 metrów


• Wodoszczelny do 30 metrów


• Przyjazne dla środowiska


• Nie wymaga zasilania


Przyciemniane szyby • UV-protectet akrylowa obudowa


• Obudowa dostępna w sześciu kolorach: Crystal Green, Ice Blue, Cool Różowy, Mellow Yellow Royal Purple and Vibrant Pomarańczowy


• Długość: 51mm


• Szerokość: 10mm


• Dzwonek: 23mmCharakterystyka produktu:


• Przyjazne dla środowiska naturalnego


• zakres długości fal wzbudzonych światła jest szeroki i źródła światła są łatwo i wygodnie uzyskać


• Po wchłonięciu różne widoczne światła, może świecić dłużej niż dwanaście godzin w ciemności


• Doskonałe właściwości fizyczne i chemiczne. Produkt może być wykorzystywany w plenerze i warunkach złych, które mają doskonałe właściwości anty-Ultraviolet


• Bardzo długa żywotność. Więcej niż dziesięć lat.


• To może wchłonąć, przechowywania i emitują światło widzialne wielokrotnie.Technologia:


Fotoluminescencję wyjaśniona


- Luminescencji występuje, gdy materiał wystawiony na działanie źródła wzbudzenia pochłania energię, i emituje je, że energia w postaci światła widzialnego. Energii może pochodzić z różnych źródeł, w tym żarówek, reflektorów, światła fluorescencyjnego (wszelkie sztuczne światło) i pod światło słoneczne. Silniejsze źródło światła, tym szybciej proces ładowania.


- Fotoluminescencji występuje również elektromagnetycznym wzbudzenia a także materiał emituje a źródłem energii jest obecna. Ale z fotoluminescencji rozluźnienie pleców electgron do stanu podstawowego, a następnie emisję fotonów światła trwa długo po źródłem wzbudzenia jest usuwany. Jest to określane jako "z" poświaty.


- Te aktywowane ziem rzadkich ziem alkalicznych, krzemian glinowo-pigmenty fotoluminescencyjne nie są takie jak kije blask, który trwać tylko jeden raz. Dzieje się tak dlatego, że nie jest procesem chemicznym, ale modyfikacja kryształu. Pigment fotoluminescencyjne nie traci swoją skuteczność w czasie. Ten nowy pigment wieku obciąży pod światło, a następnie rozładować w ciemności 365 dni w roku, dla zapisu do 10 lat.WSTĘP fotoluminescencyjne:


Pigment fotoluminescencyjne jest aktywowana ziem rzadkich ziem alkalicznych krzemian glinowo-. Główną cechą tego materiału jest szczególna struktura jego kryształu z dużej zdolności pochłaniania przechowywania emitujących światło.INDEX fotoluminescencyjnego PIGMENT:


Fotoluminescencyjne pigmentu z glinianu ziem alkalicznych. Pojawienie pigmenty koloru jest światło żółto-zielony i jego świecące kolory żółty i zielony. To daje najsilniejszy blask widziany z poniższym wykresie chromacity


Co sądzisz o Ni-glo Nitestik w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie górski i outdoor, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Ni-glo. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Oświetlenie .

Opinie klientów i pytania (10)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Ni-glo nitestik

-

Wspaniałe, jasne, jasne w nocy, znalazłem je w mediatley. Wow.

Doskonały wybór

-

Jest to przyjazna opcja z naturą. Jest nieco mały i dlatego światło nie jest tak widoczne, ale kilka może być używanych w tym samym czasie.

Super !!!

-

Bardzo praktyczne i funkcjonalne, wiele zastosowań dla tego narzędzia !!!

Dobry

-

Dobry gadżet. Zaledwie kilka godzin w słońcu, że lśniły. Z tego wisiorek jest zdecydowanie łatwiej znaleźć klucze

Bardzo dobrze

-

jest to najlepszy widziałem idealne do nurkowania na Knite

Lepsze to niż nic, ale nie wiele lepsze

-

W pęku kluczy jest naprawdę bardzo dobre. Światło nie może być postrzegane niemal

Niezawodny

-

L'ho zakupione w celu dostosowania go pod wodą i muszę powiedzieć, że działa. Oczywiście światło nie jest wysoka, ale w ciemności widać emitujących niewielką źródła światła. Testowany do -42 metrów

Ni-glo nitestik

-

Idealny dla Breloki, mam jednego w każdej grze, dom, samochód, gospodarstwie.

Światła praktycznie nie ma!

-

Światła praktycznie nie!

Produkt nie odpowiada opisowi

-

Opinia o produkcie rzeczywiście NULL światła, jak i nie, nawet nie na 20m widocznym! (Widoczność w ciemności do 20 metrów)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności