up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nutrisport

Nutrisport My Protein 12 Units Vanilla Drinks Box

plus
  • Play videoNutrisport My Protein 12 Units Vanilla Drinks Box
  • Nutrisport My Protein 12 Units Vanilla Drinks Box

Nutrisport My Protein 12 Units Vanilla Drinks Box

Opis produktu Nutrisport My Protein 12 Units Vanilla Drinks Box

Co to jest Moje Białko?

Obecność białka w diecie sportowców jest podstawowym narzędziem do osiągnięcia korzystnej ewolucji wynikającej z treningu. Aminokwasy, a zatem białka, stanowią podstawę naszego mięśni, są więc niezbędnymi składnikami odżywczymi w diecie każdego sportowca.

Spośród wszystkich istniejących źródeł białka, białko serwatkowe charakteryzuje się wysoką wartością biologiczną i bogactwem w rozgałęzionych aminokwasach (BCAA).

Z tego powodu NutriSport oferuje My Protein, napój o wysokiej wartości białkowej, wyłącznie formułowany z białkami mleka. To pozwoli Ci odzyskać 100% po treningach, a także wzbogacić swoją codzienną dietę przez delektowanie się pysznym, wysokiej jakości napojem białkowym.

Oto 10 powodów do podjęcia My Protein:

Jakość białka: Moje białko zawiera 25 gramów wysokiej jakości białka mleka, charakteryzującego się wysoką wartością biologiczną, która sprzyja regeneracji po wysiłku fizycznym.

 

Ilość białka: Moje białko zawiera 25 g białka mleka, odpowiednią dawkę w celu osiągnięcia optymalnej absorpcji i uzyskania wszystkich korzyści białka (odzysk mięśni, pobudzanie układu immunologicznego.

 

Niski węgiel: Moje białko charakteryzuje się niskim spożyciem węglowodanów, mniej niż 0.7g na 100ml produktu, tj. Tylko 2.2g w butelce 330ml.

 

Niska zawartość tłuszczu: Białko zawiera mniej niż 0,2 g tłuszczu na 100 ml produktu, tj. 0,6 g na butelkę 330 ml.

Trawienie: Moje białko charakteryzuje się również doskonałą strawnością, co czyni ją wyjątkową na rynku. Ponadto, zawiera witaminę B6 wśród jej składników, która sprzyja wchłanianiu białka.

 

Wkład wapnia i fosforu: moje białko zawiera naturalnie występujące wapń i fosfor z białka mleka. Połączenie obu promuje prawidłowe zdrowie kości i dobre odzysk mięśni po wysiłku fizycznym.

 

Łatwy do podjęcia: Moje białko jest odpowiednie do przyjmowania o każdej porze dnia. Jako śniadanie, przekąskę, po treningu, a nawet jako przekąskę, jest to zdrowy sposób na jedzenie. Dzięki praktycznemu formatowi w opakowaniach plastikowych bez przygotowania można zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie się znajdujesz.

 

Pasuje do Twojej diety: moje białko zawiera tylko 2,2 g cukrów, 0,6 g tłuszczu i 25 g białka, dzięki czemu jest idealnym uzupełnieniem diety z białkami o wysokiej jakości bez zwiększania spożycia węglowodanów i tłuszczów.

Delikatne smaki: moje białko jest prezentowane w pięciu smacznych smakach z wspaniałą teksturą, która sprawi, że będziesz cieszyć się wstrząsem białka, jak nigdy nie wyobrażałeś sobie.

 

Gwarancja NutriSport: Moje białko, podobnie jak wszystkie nasze produkty, jest produkowane w naszych urządzeniach, co pozwala nam na całkowitą kontrolę nad końcowym produktem, zapewniając tym samym dotarcie do konsumentów w jak najlepszych warunkach i zapewniając jego formułowanie z najwyższej jakości składnikami.


Nutrisport My Protein 12 Units Vanilla Drinks Box jest protuktem związanym z kategori? Napoje oraz należy do kategorii Odżywianie wyselekcjonowanej dla górski i outdoor, trekkinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności trekkinn. Jakie są korzyści Nutrisport My Protein 12 Units Vanilla Drinks Box? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest górski i outdoor.

Cechy Nutrisport My Protein 12 Units Vanilla Drinks Box

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców
Ilość
Trening
Kofeina

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up