up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Nutrisport

Nutrisport Sport Vitamin 10 Units Orange

plus
  • Play videoNutrisport Sport Vitamin 10 Units Orange
  • Nutrisport Sport Vitamin 10 Units Orange

Nutrisport Sport Vitamin 10 Units Orange

Opis produktu Nutrisport Sport Vitamin 10 Units Orange

Optymalna kombinacja witamin i minerałów do treningu sportowego

Skład według dawki (32 g):

Energia:

Węglowodany (25 g):

Węglowodany są podstawą energetyczną naszego metabolizmu. Są niezbędne w procesach odzyskiwania, aby przywrócić poziom glikogenu w mięśniach. jak również podczas ćwiczeń, aby dostarczyć organizmowi energii, której potrzebuje.

Suplement diety:

Witaminy B1, B2, B3, B5, B6, B9 i B12 (100% CDR *):

Witaminy z grupy B biorą udział w procesach wchłaniania licznych składników odżywczych, są niezbędne do pozyskania energii i wzmacniają system nerwowy i immunologiczny (wśród innych funkcji).

Witamina C (60 mg 100% CDR *):

Witamina rozpuszczalna w wodzie o działaniu antyoksydacyjnym. Dzięki temu witamina C chroni nas przed wewnętrznym zużyciem generowanym przez praktykę ćwiczeń oraz opóźnia procesy zwyrodnieniowe i starzenia. Dodatkowo wzmacnia układ odpornościowy i chroni nas przed możliwymi infekcjami.

Witamina E (10 mg 100% CDR *):

Witamina rozpuszczalna w tłuszczach o działaniu przeciwutleniającym. Reaguje z wolnymi rodnikami wytwarzanymi podczas ćwiczeń i zapobiega zniszczeniu dobrych komórek. Uważany jest za witaminę chroniącą serce i odmładzającą.

Potas (100 mg):

Po wapniu i fosforze jest najobfitszym minerałem w organizmie. Utrzymuje ciśnienie komórkowe, reguluje równowagę wodną i uczestniczy w skurczu i rozluźnieniu mięśni.

Wapń (250 mg, 31% CDR *):

Mineralne niezbędne dla zdrowia kości. Zapobiega chorobom takim jak osteoporoza i poprawia sprawność mięśni poprzez ich udział w mechanizmach skurczu i rozluźnienia mięśni.

Magnez (170 mg 57% CDR *):

Interweniuje w przekazywaniu impulsów nerwowych, w metabolizmie energetycznym oraz w skurczu i relaksacji mięśni. Unikaj pojawiania się skurczów u sportowców.

Fosfor (272 mg 34% CDR *):

Obecność minerałów we wszystkich komórkach i płynach w organizmie. Poprawia zdrowie kości, a także uczestniczy w podziale komórkowym.

Żelazo (14 mg 100% CDR *):

Jego rola w transporcie tlenu we krwi czyni go niezbędnym pierwiastkiem śladowym dla sportowców. Jest niezbędny dla łańcucha oddechowego, więc będzie to niezbędne do dobrego wykonywania ćwiczeń aerobowych.

Complex Fat Burner:

Cytrynian choliny i inozytol (100 mg cytrynianu choliny i 50 mg inozytolu):

Colin i Inositol zapobiegają magazynowaniu tłuszczów w postaci tkanki tłuszczowej i sprzyjają ich mobilizacji na energię. Jego połączenie reguluje poziom cholesterolu we krwi i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego.

L Karnityna (50 mg):

Niezbędne do konwersji w energię tłuszczów przechowywanych w tkance tłuszczowej. Jego misją jest transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, gdzie dochodzi do utleniania i uzyskiwania energii. W ten sposób organizm wspomaga spalanie tłuszczów i oszczędza glikogen w mięśniach podczas ćwiczeń. Sprzyja zatem opóźnieniu zmęczenia.

* CDR: zalecana dzienna kwota

Prezentacja: Pudełko po 10 saszetek po 29 g.

Dawkowanie: Weź kopertę dziennie.

Sposób użycia: Rozpuść kopertę w wodzie.


Nutrisport Sport Vitamin 10 Units Orange posiada oficjalną gwarancję Nutrisport. Jako oficjalny detalista Nutrisport, cała nasza oferta produktów górski i outdoor jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W trekkinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Odżywianie, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Suplementy dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Nutrisport Sport Vitamin 10 Units Orange

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców
Trening

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up