up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoOakley A Frame 2.0 Prizm
  • Oakley A Frame 2.0 Prizm
Oakley

Oakley A Frame 2.0 Prizm

plus

Oakley A Frame 2.0 Prizm

Opis produktu Oakley A Frame 2.0 Prizm

Oaklaey odcienie soczewek są zaprojektowane tak, aby oferować najlepsze połączenie światła filtrowania, balans kolorów i kontrastu wizualnego. Widoczność na górze może różnią się znacznie, od socked w śnieżyce do oślepiająco jasne światło słoneczne, i wszystko pomiędzy.


Oakley oferuje kompleksową gamę obiektywów wydajności, które odpowiadają specjalnie opracowanych odcieni bazowych z unikalnych powłok Iridium®, przeznaczone do precyzyjnego dostrojenia, kontrast i balans transmisji światła.Technologia:


PRIZM:

Prizm to rewolucja w dziedzinie optyki obiektywu zbudowany na dekadach badań naukowych kolor. Soczewki Prizm zapewniają wyjątkową kontrolę przepuszczalności światła, w wyniku precyzyjne dostrojenie kolorów i kontrast, aby zmaksymalizować zwiększenia widoczności.


IRIDIUM:

Zaprojektowany, aby zrównoważyć transmisję światła i redukcji odblasków, premia ta powłoka soczewki jest z przegrzanych tlenków metali. Jest on dostępny w spektrum kolorów dla optymalizacji wizję praktycznie w każdych warunkach oświetlenia.


Zamierzasz kupić Oakley A Frame 2.0 Prizm? Wszystkie produkty Oakley mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Oakley A Frame 2.0 Prizm i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na trekkinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów górski i outdoor.

Cechy Oakley A Frame 2.0 Prizm

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up