up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoOakley Commit AV
  • Oakley Commit AV
Oakley

Oakley Commit AV

plus

Oakley Commit AV

Opis produktu Oakley Commit AV

Z wymiennymi soczewkami, Oakley COMMIT ® jest kameleon wydajności. Zachęcamy do korzystania z niej w przypadku obiektywów dodatkowych. Będziesz gotowy do co słońce lub konkurencja stara się rozdać. Wszystkie akcesoria wykonane są soczewki z krzywizną bazową 8,75 dla rozszerzonej widzenia peryferyjnego i lepszej ochrony bocznej przed słońcem, wiatrem i uderzeniami. Standardy jasności i odporność na uderzenia spełniają ANSI Z87.1, dzięki opatentowanej innowacji HIGH DEFINITION OPTICS ® (HDO ®). Każdy obiektyw jest zoptymalizowany ze stałą powłokę o nazwie HYDROPHOBIC ™, bariera hydrofobowe, które również jest odporna na plamy.Specyfikacja obiektywu:


Szary spolaryzowane:


Średnio na jasne światło. Doskonały uniwersalny obiektyw, który przecina oślepiające odblaski, oferując prawdziwsze postrzeganie kolorów.


- Transmisja światła: 17%


- Warunki: średnia na jasne światło


- Ochrona Indeks: 3


- Neutral / Kontrast: Neutralny


Co sądzisz o Oakley Commit AV w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie górski i outdoor, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Oakley. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Ochrona.

Cechy Oakley Commit AV

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up