up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley

Oakley Radarlock Path Polarized

plus
  • Play videoOakley Radarlock Path Polarized
  • Oakley Radarlock Path Polarized

Oakley Radarlock Path Polarized

Opis produktu Oakley Radarlock Path Polarized

Dostosować się do zmieniających się warunków oświetleniowych lub po prostu zmienić swój wygląd poprzez przełączenie na inny obiektyw w sekundach. Wybierz kształt i kolor, aby zoptymalizować wydajność i wybierz wentylowane projekt, jeśli chcesz strumienia powietrza chłodzącego. Soczewki z powłoką Iridium ® precyzyjnie dostroić transmisję światła dla swojego otoczenia. Nie-wentylowane soczewki są dostępne z polaryzacją do blokowania oślepiających promieni blasku. Oakley polaryzacja eliminuje zamglenie i zniekształcenia znaleźć w tradycyjnych technologii do tworzenia najlepsze spolaryzowane optyki na planecie.


- Odpowiada RadarLock ™


- High Definition Optics ® (HDO ®) dla doskonałej przejrzystości i wydajności


- kontury obiektywów, które rozszerzają pole widzenia i poprawić ochronę boczną


- Materiał PLUTONITE ® odfiltrowuje 100% ochronę przed promieniami UVA / UVB / UVC i szkodliwego światła niebieskiego do 400nm


- Niezrównana ochrona przed uderzeniami


- Opcje obejmują powłoki soczewek Iridium ® i polaryzacji


Ważna uwaga: Należy zachować ostrożność podczas instalowania / usuwania soczewki akcesoria. Porysowane klosze nie mogą być zwrócone i nie są objęte gwarancją Oakley.Specifiactions:


Czarny Iridium Polarized:


Bardzo jasne światło. Wygodny obiektyw odcień, który oferuje prawdziwsze postrzeganie kolorów. Wyposażony w powłokę Iridium ® dla maksymalizować redukcji olśnienia.


- Transmisja światła: 9%


- Warunki: bardzo jasne światło


- Ochrona Indeks: 3


- Neutral / Kontrast: Neutralny


Oakley Radarlock Path Polarized posiada oficjalną gwarancję Oakley. Jako oficjalny detalista Oakley, cała nasza oferta produktów górski i outdoor jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W trekkinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Ochrona, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Części zapasowe dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Oakley Radarlock Path Polarized

Kolor
Podkategorie
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

鏡片 一級棒

-

果然 是 大 品牌 的 的 就像 就像 就像 的 的 的 的 好 好 好 好 好

Recenzje

-

wszystko w porządku .

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up