up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Rodzaje butów trekkingowych

Kozaki to rodzaj charakterystycznego obuwia. Większość butów składa się głównie ze stopy i kostki, a niektóre obejmują również część poniżej łydki. Niektóre buty rozciągają nogę, rzadko sięgają kolana lub biodra. Większość butów ma piętę, która różni się od reszty podeszwy. Tradycyjnie wykonane ze skóry lub gumy, stylowe buty są wykonane z różnorodnych materiałów. Buty damskie są dostępne w wielu różnych kolorach i wzorach. Możesz kupić buty damskie w Salomon , Arcteryx , Salewa , Columbia , Haglöfs .

Buty wodoodporne

Wodoodporne buty chronią stopy przed wodą i zapewniają uczucie suchości podczas trekkingu. Wodoodporne buty oznaczają, że skóra lub materiały spolimeryzowane są odporne na wodę, najprawdopodobniej dzięki impregnacji silikonem w metodzie konstrukcyjnej.

Oddychające buty

Oddychające buty można po prostu opisać jako te, które zawierają materiały, które pozwalają oparom wody wydostawać się, zachowując jednocześnie właściwości hydrofobowe. Takie buty przydadzą się każdemu, zwłaszcza w ciepłym klimacie i okresie letnim. Zalety oddychających butów w połączeniu z ich bezrozpuszczalnikowymi systemami produkcji sprawiają, że są one niczym o krok do przodu w stale rosnącym świecie świadomym ekologicznie.

Buty termiczne

Buty termiczne podkreślają materiały, które konsekwentnie pozostają w cieple, takie jak kożuch lub zawierają osobną warstwę termiczną. Ta warstwa może być gruba lub cienka i rzadko można ją zdjąć. Wybierz odpowiednie buty termiczne, poznając przedsięwzięcie, do którego są one potrzebne, oraz kwotę, jaką chcesz zapłacić.

clouse menu Zamknij