up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Ochrona flecha flecha

Części zapasowe

()

Części zamienne do gogli narciarskich

Adaptery do gogli narciarskich

Adaptery do gogli narciarskich można łatwo dopasować / wyłączyć z gogli i mogą zapewnić szeroki zakres korzyści. Te adaptery do gogli narciarskich oferują osobom noszącym okulary opcję zastępczą w stosunku do gogli narciarskich typu over glasses, które jednocześnie zapewniają doskonałe rozwiązanie dla wielu osób. Adaptery do gogli narciarskich są bezpiecznie umieszczone za zacienioną soczewką gogli narciarskich i zapewniają ostrość optyczną. Możesz kupić wszystkie części zamienne do gogli narciarskich w Petzl , Oakley , Kong , Scott .

Soczewki gogli narciarskich

Soczewki gogle narciarskie są ważną częścią zamienną gogli narciarskich. Żółte, złote, bursztynowe, zielone lub różowe soczewki narciarskie oferują ulepszoną VLT i stanowią doskonały wybór w pochmurne dni z skarpetą. Ciemniejsze odcienie mają słabszą VLT, ponieważ mniej światła przechodzi przez soczewkę. Soczewki brązowe, szare i miedziane oferują zmniejszoną VLT, a tym samym przewyższają ją w dni błękitne.

Ochraniacze na gogle narciarskie

Ochraniacze gogli narciarskich pomagają w utrzymaniu czystości w goglach, gdy pędzenie w dół zbocza góry jest niezbędne do Twojej przygody na nartach. Dzięki goglom narciarskim Protectors Twoja soczewka szybko odpycha błoto i śnieg, a wnętrze pozostanie bez mgły.

Gogle narciarskie przeciwsłoneczne

Gogle narciarskie z filtrem przeciwsłonecznym zapewniają najlepszą ochronę w trudnych warunkach przed wiatrem, złymi warunkami pogodowymi i ostrym słońcem dzięki skórzanej osłonie bocznej z aeratorami zapobiegającymi parowaniu. Gogle Ski sun mają zdejmowaną osłonę na nos. Jego polaryzacyjne soczewki przeciwodblaskowe zmniejszają odbicia od poziomych pokryw, takich jak śnieg, lód, woda.


clouse menu Zamknij