up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Części zamienne do gogli narciarskich

Adaptery do gogli narciarskich

Adaptery do gogli narciarskich można łatwo dopasować / wyłączyć z gogli i mogą zapewnić szeroki zakres korzyści. Te adaptery do gogli narciarskich oferują osobom noszącym okulary opcję zastępczą w stosunku do gogli narciarskich typu over glasses, które jednocześnie zapewniają doskonałe rozwiązanie dla wielu osób. Adaptery do gogli narciarskich są bezpiecznie umieszczone za zacienioną soczewką gogli narciarskich i zapewniają ostrość optyczną. Możesz kupić wszystkie części zamienne do gogli narciarskich w Petzl , Oakley , Kong , Scott .

Soczewki gogli narciarskich

Soczewki gogle narciarskie są ważną częścią zamienną gogli narciarskich. Żółte, złote, bursztynowe, zielone lub różowe soczewki narciarskie oferują ulepszoną VLT i stanowią doskonały wybór w pochmurne dni z skarpetą. Ciemniejsze odcienie mają słabszą VLT, ponieważ mniej światła przechodzi przez soczewkę. Soczewki brązowe, szare i miedziane oferują zmniejszoną VLT, a tym samym przewyższają ją w dni błękitne.

Ochraniacze na gogle narciarskie

Ochraniacze gogli narciarskich pomagają w utrzymaniu czystości w goglach, gdy pędzenie w dół zbocza góry jest niezbędne do Twojej przygody na nartach. Dzięki goglom narciarskim Protectors Twoja soczewka szybko odpycha błoto i śnieg, a wnętrze pozostanie bez mgły.

Gogle narciarskie przeciwsłoneczne

Gogle narciarskie z filtrem przeciwsłonecznym zapewniają najlepszą ochronę w trudnych warunkach przed wiatrem, złymi warunkami pogodowymi i ostrym słońcem dzięki skórzanej osłonie bocznej z aeratorami zapobiegającymi parowaniu. Gogle Ski sun mają zdejmowaną osłonę na nos. Jego polaryzacyjne soczewki przeciwodblaskowe zmniejszają odbicia od poziomych pokryw, takich jak śnieg, lód, woda.


clouse menu Zamknij