up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać gogle narciarskie?

Gogle narciarskie męskie

Na goglach narciarskich zaprojektowanych ze szkła pozwól mężczyznom nosić okulary pod goglami. Męskie gogle narciarskie zapewniają dobrą widoczność, jednocześnie je chroniąc. Dwuwarstwowa technologia soczewek z wewnętrznymi soczewkami pokrytymi powłoką przeciwmgielną i szybami wentylacyjnymi na czole i podstawie zapewniają bez mgły wrażenia na nartach i snowboardzie.

Gogle narciarskie damskie

Damskie gogle narciarskie mają oprawkę z termoplastycznego poliuretanu i powłokę hydrofilową. Te damskie gogle narciarskie mają średni krój dla większości kobiet w słoneczne i pochmurne dni. Idealny do zajęć w zimne dni, takich jak jazda na nartach i snowboardzie. Okrągła lustrzana soczewka jest wypełniona cechami zapewniającymi widok zewnętrzny i przezroczystość bez zniekształceń.

Gogle narciarskie Junior

Gogle narciarskie junior mają rewolucyjny design. Pływająca membrana zmniejsza siły skroniowe okularów. Podwójna soczewka zapalnika w goglach narciarskich junior zapewnia odpowiednią wentylację. Gogle narciarskie junior mają hipoalergiczną piankę na twarz z dwustronną regulacją paska z niestandardową grafiką paska.

Gogle snowboardowe

Kawałki lodu mogą dostać się do twoich oczu, a także gałązki i gałęzie, gdy spadasz na drzewa. Gogle snowboardowe mogą pomóc chronić oczy przed niebezpieczeństwami w górach. Gogle snowboardowe sprawią, że podróż będzie o wiele przyjemniejsza. Możesz kupić te gogle od Salomon , Julbo , Trespass , Grivel , Oakley .

Wskazówki dotyczące wyboru gogli narciarskich

1. Kupuj w dobrze zaopatrzonym sklepie z artykułami sportowymi. Zapłacisz mniej, a będziesz miał więcej okazji do podejmowania inteligentnych decyzji.
2. Wyjmij gogle na zewnątrz, aby zobaczyć, jak prawidłowo działają soczewki w naturalnym świetle, a okulary, które nie oślepiają w świetle, są najlepsze.
3. Staraj się uzyskać odcień soczewki, który zapewni dobre połączenie ostrości kolorów i ochrony przed zmęczeniem oczu.


clouse menu Zamknij