up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360Ocun Diamond Mały
  • Play videoOcun Diamond Mały
  • Ocun Diamond Mały
  • Ocun Diamond Mały
Ocun
360

Ocun Diamond Mały

Ocun Diamond Mały

plus

Ocun Diamond Mały

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Ocun Diamond Mały

Diamond jest bardzo asymetryczny i bardzo dołowi buty zaprojektowane dla maksymalnej wydajności. Zapewni to stabilność na malutkich przyczółki, krawędzi i kieszeni. To pomaga uczynić najbardziej kultowe na temat ruchów znal nawisy. Jego asymetryczny system sznurowania zapewnia doskonałą fi ne strojenie xation fi stopy w bucie, poprawny rozkład ciśnienia i transfer wrażliwości w TOE. Maksymalna wydajność jest wspierany przez bardzo "lepkie" podeszwy Vibram XS Grip.Dane techniczne:


Waga: 472


W sklepie trekkinn z górski i outdoor znajdziesz Ocun Diamond Mały w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Ocun Diamond Mały, m.in. z kategorii Obuwie męskie od swojego sklepu górski i outdoor online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów górski i outdoor na temat sprzętu, a także opinie o Ocun Diamond Mały.

Cechy Ocun Diamond Mały

Kolor

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Świetne buty

-

Doskonały do wszechstronnej precyzji! Rozmiar 1 euro w dół od moich butów ulicznych

Doskonałe wykończenie i wydajność

-

Koty są wspaniałe pod względem wykończenia i przyczepności. Są bardzo agresywne i pracują luksusowo. Ale uwaga: wyrzeźbili o jedną liczbę więcej niż La Sportiva. Oznacza to, że jeśli w La Sportiva używasz 40, w Ocun użyjesz 41. Tak długo, jak bierzesz ten sam numer, którego używasz w La Sportiva, nawet ich nie wbijasz. Jesteś ostrzeżony.

Pięta jest świetna

-

Dostosuj się do swoich stóp. Świetny but z najwyższym obcasem.

Najlepsze buty

-

Spotkanie losu. Buty Kopciuszka! ! Zwłaszcza pięta jest cudowna!

Doskonała przyczepność na małych palcach

-

Naprawdę lepki but, który zapewnia pewny chwyt w małych uchwytach, zwiększając pewność siebie. Jednak pewna przestrzeń bąbelkowa w pobliżu pięty prowadzi do obniżenia jakości haka pięty.

Niesamowite buty!

-

Buty idealnie pasują do moich stóp. Duża precyzja, idealna zarówno do wspinania się jak i wspinaczki sportowej. I wygląda fajnie!

Polecam!

-

Wspaniałe buty, które zapewniają maksimum w każdych warunkach.

Polecam!

-

Buty z bardzo dobre dopasowanie. Spełniają one bardzo dobrze w wymagającej wspinaczki. Szczególnie precyzja buta jest jego najważniejszym atutem!

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up