up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

W co się ubrać na piesze wycieczki

Uwielbiasz piesze wędrówki i spędzanie czasu z rodziną na świeżym powietrzu? Jeśli tak, to ważne jest, aby upewnić się, że jesteś wyposażony w odpowiednią odzież i sprzęt. Wędrówki z dziećmi są fajne i musisz skupić się bardziej na ich sprzęcie turystycznym niż na sobie. Wybór odpowiedniego nakrycia głowy dla Twojego dziecka to jedna z najważniejszych decyzji, jakie podejmujesz.
Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego nakrycia głowy na lato, kapelusza z szerokim rondem, czy stylowej czapki, musisz wziąć pod uwagę wszystkie techniczne cechy i style, które sprawiają, że jest to najlepszy wybór. Przeczytaj ten przewodnik i wybierz idealną czapkę turystyczną dla siebie i swoich przygód na świeżym powietrzu.

Czapki turystyczne

Wybierając się na szlaki backcountry, musisz mieć czapkę turystyczną, która zapewnia inteligentną ochronę i wiele stylów. Na słoneczne dni te czapki są zaprojektowane z wysokiej jakości materiałów i wentylacji, aby zapewnić Ci wygodę bez zmagania się z potem.

Kapelusze turystyczne

Te kapelusze z szerokim rondem zostały zaprojektowane tak, aby wszystkie zajęcia na świeżym powietrzu były zacienione i chłodne. Możesz uzyskać najbardziej stylowe, funkcjonalne i innowacyjne wzory nakryć głowy dla dzieci od naszych wiodących marek Salewa , Columbia , CMP , Trangoworld i Vaude .

Komin na szyję

Ochraniacze na szyję sprawdzą się zarówno w słoneczne, jak i zimne dni. Latem chronią skórę przed poparzeniem słonecznym. Zimą ochraniacz na szyję służy jako warstwa ochronna wokół szyi / twarzy, aby zapewnić dzieciom ciepło.


clouse menu Zamknij