up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać rękawiczki

Aby uprawiać przyjemne, wygodne sporty zimowe i zajęcia na świeżym powietrzu bez martwienia się o zmarznięte palce, najlepszym wyborem są odpowiednie rękawiczki lub mitenki. Kiedy mówimy o rękawiczkach, dostępnych jest wiele różnych typów i stylów, które możesz wybrać zgodnie ze swoimi potrzebami i preferencjami.
Na przykład większość rękawic do snowboardu i narciarstwa zjazdowego ma zewnętrzną stronę syntetyczną, taką jak nylon, wodoodporną i oddychającą barierę oraz właściwości izolacyjne, które utrzymują ciepło dłoni w trudnych zimowych warunkach. Rękawice te mają również odporne na ścieranie naszywki na kostkach, dłoniach i palcach, aby zwiększyć wytrzymałość podczas sportów zimowych, takich jak snowboard, wspinaczka lodowa, wspinaczka górska i narciarstwo.
Z drugiej strony, jeśli planujesz narciarstwo biegowe, potrzeba rękawiczek do tego rodzaju aktywności będzie zupełnie inna. Rękawice biegowe zostały zaprojektowane tak, aby były elastyczne, oddychające i łatwiej wysychały. Oto kilka podstawowych cech, o których należy pamiętać, wybierając rękawiczki dla chłopców lub dla dziewczynek;

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze rękawic

Niektóre z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze rękawic to: izolacja, wodoodporność, kompatybilność z ekranem dotykowym, zręczność manualna, zapięcia na nadgarstki, skórzana dłoń, chusteczki na kciuki i smycze / sznury na nadgarstki. Salewa , Columbia , CMP , Black Diamond i Ternua oferuje najlepszą kolekcję rękawiczek dla dzieci dostępnych w różnych materiałach, rozmiarach, kolorach, wzorach, i style.

clouse menu Zamknij