up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać warstwy bazowe?

Podstawowe warstwy

Warstwy bazowe to warstwa położona najbliżej skóry i powinna służyć jako trwała druga skóra w ciągu dnia. Warstwy bazowe zapewniają ciepło, jednocześnie chwytając i susząc pot, aby utrzymać ciepło i łatwo. Możesz kupić warstwy podstawowe w Arcteryx , Salomon , Columbia , Haglöfs , The North Face .

Bokserki

Bokserki zajmują pierwsze miejsce, ponieważ są podobne do szortów. Bokserki posiadają woreczki powietrzne porównywalne do spodenek. Noszenie ich zapewnia Twoim udom osłonę przed zimnem. Owijają cię o minutę dalej niż majtki.

Majtki męskie

Majtki są rodzajem krótkiej, dopasowanej bielizny i kostiumów kąpielowych, co sprzeciwia się technikom, w których materiał wydłuża się w dół do ud. Majtki mają różne fasony, zwykle z paskiem zapinanym na materiał, który opada obok miednicy do kroku i pośladków.

Spodnie

Spodnie to ubranie noszone od talii do kostek, owijające osobno obie nogi. Spodnie są teraz uważane za element stylu i mody.

Rajstopy

Rajstopy to na ogół obcisła część garderoby, która zakrywa ciało od talii do palców. Mogą się różnić od prawie przezroczystych do całkowicie nieprzezroczystych. Rajstopy mogą występować w różnych ubraniach, wzorach i modach, chociaż zwykle są noszone i noszone pod niektórymi spodniami.

Wskazówki dotyczące wyboru warstw podstawowych

Przy wyborze warstwy bazowej masz trzy ważne kwestie:
1. Materiał: Tkanina to Twój najważniejszy wybór. Niezależnie od tego, czy wybierzesz syntetyczny, czy prawdziwy, potrzebujesz go dobrze sprawdzić.
2. Waga: wybierz lekką warstwę podstawową z bardziej lepkim materiałem, ponieważ zapewnia trochę dodatkowego ciepła.
3. Dopasowanie: materiał odprowadzający wilgoć musi być w bezpośrednim kontakcie ze skórą, aby zapewnić Ci ciepło, dlatego wymagane jest odpowiednie dopasowanie.


clouse menu Zamknij