up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Rodzaje koszulek

T shirt to forma koszulki tekstylnej nazywana od kształtu litery T jej kształtem i rękawami. Tradycyjnie ma krótkie rękawy i okrągły dekolt, zwany okrągłym dekoltem, któremu brakuje kołnierza. T shirty są zwykle wykonane z elastycznego, lekkiego i ekonomicznego materiału i są łatwe do prania. Koszule męskie można łatwo kupić w Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia , Adidas . Koszule męskie mają różne style i odcienie.

T shirt z długimi rękawami

T shirt z długimi rękawami zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet całkowicie dociera do dłoni i większość z nich jest ukształtowana w linii prostej. Nie są ani zbyt przytulne, ani zbyt luźne. Niektóre T shirty z długimi rękawami, które mają opaski wokół nadgarstka, które są trochę ciaśniejsze niż reszta rękawa. Ten szczególny styl często pojawia się w męskich koszulkach. Z drugiej strony istnieją koszulki z długim rękawem dla kobiet, które są nieznacznie dopasowane w okolicy nadgarstka, ale cały rękaw jest rozszerzany. Koszulki z długim rękawem to idealna opcja na chłodne dni.

Koszulki z krótkim rękawem

To najpopularniejszy rodzaj rękawów, który obserwuje się w koszulkach. Krótkie rękawy koszulki obejmują połowę ramienia. Są dostępne zarówno w swobodnych, jak i obcisłych krojach, chociaż większość damskich koszulek jest dokładnie dopasowana. Koszulki męskie różnią się od koszulek damskich. Rozróżnienie zasadniczo opiera się na dopasowaniu. Niektóre kobiety wolą nosić męskie koszulki ze względu na ich luźny krój. Krótkie rękawy T shirtów są dostępne w różnych wzorach i odcieniach.


clouse menu Zamknij