up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Rodzaje ocieplaczy na szyję na zewnątrz

Opaska na głowę

Opaska na głowę to dodatek do odzieży owinięty we włosy lub wokół czoła, który utrzymuje włosy z dala od twarzy lub oczu. Opaska na głowę zwykle składa się z pierścienia z rozciągliwego tworzywa sztucznego lub części w kształcie podkowy ze sprężystego tworzywa sztucznego lub metalu.

Kominiarka

Kominiarka to element zimowego nakrycia głowy, który chroni głowę i twarz, jednocześnie odsłaniając usta, oczy i nos. Niektóre ubrania można również nosić na nosie i ustach, aby zapewnić dłuższą stabilność.

Maska

Maska to przedmiot zwykle zawijany na twarzy, zwykle w celu zabezpieczenia, ukrycia, wystawienia lub przedstawienia. Maska była używana od starożytności zarówno do celów formalnych, jak i funkcjonalnych, a także w tańcach i spektaklach. Służy również do ochrony przed szkodliwymi wirusami lub infekcjami obecnymi w powietrzu.

Komin na szyję

Komin na szyję to element odzieży noszonej na szyi w celu zapewnienia ciepła. Ochraniacz na szyję to pokryty wąż z tkaniny, często z grubego polaru, wełny merynosowej, spolimeryzowanego materiału odprowadzającego wilgoć lub siateczkowego materiału, który wsuwa się i zdejmuje na głowę. Możesz łatwo kupić getry na szyję w Salewa , Columbia , Haglöfs , CMP , Black Diamond .

Szaliki

Chusty to kawałek materiału noszonego na szyi lub głowie, aby zapewnić ciepło, schronienie przed słońcem, czystość, styl lub cele religijne, lub używany do okazania wsparcia dla klubu lub zespołu gier. Szale mogą być produkowane w wielu różnych rodzajach odzieży, takich jak wełna, bawełna, trawnik lub jedwab.

Snood

Komin to rodzaj bajecznego kobiecego nakrycia głowy przeznaczonego do przechowywania włosów w torbie z tkaniny lub włókna. W najpopularniejszej formie komin pasuje do dopasowanego kaptura noszonego z tyłu głowy. Jest porównywalny do siatki na włosy, ale komin ma luźniejszy krój, znacznie bardziej ziarnistą siatkę i cięższe włókno.


clouse menu Zamknij