up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Których bluzy potrzebuję?

Bluzy uszyte są z dresowego polaru, który jest grubym materiałem, który z jednej strony jest ściągany, a z drugiej ma delikatną, puszystą meszkę. Bluzy są przeznaczone do noszenia wykończoną stroną na zewnątrz i bokiem blisko skóry, aby powietrze złapane do wewnątrz sprzyjało utrzymaniu ciepła ciała.
Bluzy damskie nazywane są również artykułami modowymi. Bluzy damskie można kupić w Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia , Haglöfs .

Bluzy

Bluzy z kapturem często zawierają mufkę wszytą na dole z przodu i sznurek do regulacji otwarcia kaptura. Bluzy damskie są dostępne w różnych kolorach i stylach. Możesz kupić bluzy damskie od Arcteryx, Salomon, Salewa, Columbia, Haglöfs .

Wskazówki dotyczące wyboru bluzy i bluzy z kapturem

1. Chcesz mieć coś wygodnego do pielęgnacji i które wydaje się dobre blisko skóry. Wyciągnij wszelkie materiały, które wydają się szorstkie lub szorstkie. Celem jest zapewnienie komfortu od momentu założenia odzieży do momentu, gdy trafi ona do prania.
2. Jest kilka wskazówek, o których należy pamiętać podczas sprawdzania dopasowania bluz z kapturem. Rozmiar zapewnia, że Twój zakres ruchu nie jest w żaden sposób utrudniony. Jeśli okaże się, że wydaje się, że w jakikolwiek sposób Cię owija, rozważ poszukanie następnego większego rozmiaru lub przynajmniej takiego, który ma pełniejszy krój.
3. Poszukując bluzy z kapturem lub bluzy, weź pod uwagę takie składniki, jak kolor oczu, kolor włosów, a także odcień skóry. To da ci wyobrażenie o tym, które kolory będą najlepsze.


clouse menu Zamknij