up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać maskę na twarz na zewnątrz

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji odzieży i sprzętu sportowego czołowe firmy w świecie sportów outdoorowych, takie jak Adidas , La Sportiva , Sea to Summit , Regatta , a Trespass są wyjątkowo sklasyfikowane i rozpoznawane za tworzenie potrzebnych masek na twarz. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych tkanin, materiałów i najnowszych technologii firmy te są ekspertami w projektowaniu masek, które zapewniają maksymalną wydajność, komfort i dopasowanie.

Jak wybrać maskę do twarzy na zewnątrz?

Wybierając maskę na twarz, należy pamiętać o kilku kluczowych kwestiach. Spójrz poniżej;

• Dobra maska na twarz jest wykonana z tkaniny odpornej na drobnoustroje i jest zmywalna, odporna na wodę i plamy oraz trwała.
• Maski na twarz zapewniają również filtrację bakteryjną i ochronę oraz doskonałą oddychalność.
• Oddychalność jest kluczowym aspektem, który musi oferować maska twarzowa, aby uniknąć uduszenia podczas aktywnej aktywności na świeżym powietrzu.
• Aby uzyskać wygodne i szczelne przyleganie, upewnij się, że wybrana maska ma regulowane pętle na uszy z drutem nosowym, które umożliwiają indywidualne dopasowanie.
• Jeśli planujesz długą podróż na kilka dni, wybierz zmywalną i wielokrotnego użytku maskę na twarz, która jest specjalnie zaprojektowana do długich wędrówek i trekkingu.
Kształt maski jest również kluczowym aspektem, którego nie należy ignorować. Zamiast masek chirurgicznych preferowane są maski materiałowe z wygodnymi paskami na uszy. Chodzi o to, aby zminimalizować odstępy między twarzami i maskami, aby zapewnić lepszą ochronę przed zarazkami, kurzem i wirusami.


clouse menu Zamknij