up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Których koszulek potrzebuję na zewnątrz?

Podczas gdy krótkie rękawy T shirtów są noszone na co dzień, mogą być świetną alternatywą dla swobodnego letniego pleneru. T shirt w jednolitych kolorach i dopasowanym kroju zapewnia pożądany sportowy wygląd. Dobrym pomysłem jest zabranie ze sobą kilku t shirtów na wycieczkę pieszą, jednego T shirta z długim rękawem oraz parę lekkich, funkcjonalnych, ale wytrzymałych syntetycznych / wełnianych koszulek do spania.

Jeśli wędrujesz po skąpanych w słońcu obszarach, takich jak północno wschodni las lub południowy zachód, rozsądnie jest nosić koszulę z długim rękawem UPH 50+ z regulowanym kołnierzem dla dodatkowej ochrony szyi. Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia i Haglöfs oferują ogromną różnorodność T shirtów dla kobiet .

Istnieją różne rodzaje koszulek trekkingowych na różne warunki pogodowe. Na sezon wiosenno letni warto wybrać t shirt z filtrem UV, który pomoże chronić organizm przed niepotrzebnym naświetlaniem. Dobrej jakości koszulka na wędrówki byłaby szybkoschnąca, oddychająca i wygodna. Na przykład, jeśli pogoda zacznie padać, koszulka wykonana z lekkiego materiału wysycha łatwo w porównaniu z innymi materiałami, takimi jak polar i bawełna. Dzięki funkcjonalnemu krojowi koszulka bez rękawów zapewnia wystarczającą swobodę ruchów.


clouse menu Zamknij