up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Które nakrycie głowy jest potrzebne

Kominiarka
Kominiarka to rodzaj nakrycia głowy, który jest zwykle wykonany z poliestru lub wełny. Kominiarka całkowicie zakrywa całą twarz, zostawiając miejsce tylko na oczy, nozdrza i usta. To nakrycie głowy jest idealne na zimne dni i można je nosić pod kaskiem.

Chustka
Chustka działa jak opaska na głowę i ratuje życie na szlakach turystycznych w gorących i wilgotnych warunkach. Utrzymują włosy z dala od oczu i twarzy, jednocześnie wchłaniając pot.

Czapka bez daszka
Czapki są szeroko dostępne w swoim standardowym projekcie, podobnie jak fasola. Najczęściej używanymi materiałami są wełna, polar poliestrowy i polipropylen. Czapki są również dostępne z bawełny, bambusa, nylonu, kaszmiru i jedwabiu. Czapka jest wygodna i ciepła, idealna na chłodne dni.

Czapki
Czapki są zwykle przeznaczone do blokowania światła słonecznego przed oczami. Czapki i taśmy są w różnych rozmiarach, kształtach i wzorach wiodących marek, takich jak Arcteryx , Salomon , a href = "/ outdoor-gory / salewa / 178 / m" title = " Salewa "> Salewa , Columbia i Haglöfs .

Kapelusze
Twoja głowa potrzebuje pełnej ochrony przed promieniami słonecznymi podczas letnich wędrówek. Kapelusze z szerokim rondem chronią twarz i szyję przed szkodliwym promieniowaniem, a także chronią przed śniegiem, deszczem i potem.

Opaski na głowę
Opaski na głowę są zwykle zakładane na czole podczas intensywnej aktywności na świeżym powietrzu, aby wchłonąć pot.

Daszki
Daszki wyglądają fajniej niż kapelusze dzięki swojemu unikalnemu projektowi. Są otwarte u góry i zapewniają lepszą oddychalność niż inne nakrycia głowy. Daszki zapewniają doskonałą ochronę przeciwsłoneczną twarzy i zapobiegają kapaniu potu na twarz.clouse menu Zamknij