up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Wskazówki dotyczące kupowania ogrzewaczy ramion i nóg

Nigdy nie wiadomo, kiedy pogoda zmienia się z gorącego, słonecznego dnia w zimny. Dlatego musisz być przygotowany na zmienne warunki pogodowe, trzymając w plecaku parę wysokiej jakości ocieplaczy z mieszanki merynosów. Musisz wybrać miękkie, wygodne, lekkie, oddychające, izolujące, szybkoschnące i naturalnie odporne na zapach ocieplacze na ręce i nogi, aby zapewnić Ci ciepło i aktywność podczas zimowych zajęć na świeżym powietrzu.

Jeśli pogoda nie jest na tyle zimna, aby odpowiednio ją zapakować w skórzane kurtki i ocieplane spodnie, ocieplacz na ramię i nogę zapewni Ci odpowiednie ciepło i wygodę w niewygodnej sytuacji.
Możesz również rozważyć zakup wodoodpornych ocieplaczy na nogi i ramiona, które są idealne na śnieg i deszcz, bez uszczerbku dla oddychalności i komfortu. W sklepach La Sportiva , Trangoworld , Karpos , Dynafit i Outdoor Research można znaleźć wiele różnych podgrzewaczy do opasek na nadgarstki.

Oprócz tego dostępne są również ocieplacze na kolana, które chronią kolana przed zimnym wiatrem. Podczas wędrówki w niskich temperaturach ważne jest, aby Twoje najważniejsze stawy były ciepłe i chronione.
Podgrzewacze są specjalnie zaprojektowane na sezon wiosenny i jesienny, ponieważ zaczynają się zimnem i kończą rozgrzewką. Kupując ocieplacze na ręce i nogi, weź pod uwagę następujące kwestie

1. Tkanina
2. Chwytaki
3. Długość


clouse menu Zamknij