up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Dlaczego polar to dobra opcja na zewnątrz

Tkanina polarowa to jedna z najlepszych opcji, jeśli szukasz czegoś miękkiego, ciepłego, trwałego i przyjaznego dla środowiska na następne zajęcia na świeżym powietrzu. Istnieje ogromna różnorodność kolorów i niezliczonych wzorów dostępnych w kurtkach polarowych i bluzach dla kobiet, które możesz wybrać dla zimowych poszukiwaczy przygód, aby wyruszyć na szlak w dobrym stylu.
Polar jest jednym z najczęściej używanych materiałów w odzieży outdoorowej, który jest odpowiedni do ciężkich, trudnych warunków pogodowych. W przeciwieństwie do innych materiałów syntetycznych czy wełnianych, kurtki polarowe są tak skonstruowane, że nie tworzą kulek na materiale. Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia i Haglöfs to najlepsze marki, które oferują szeroką gamę damskich kurtek polarowych dostępnych w różnych stylach i wzorach.

Charakterystyka kurtek polarowych

• Bardziej miękki niż wełna
• Lekki
• Cieplejsza i oddychająca
• Nie izoluje, gdy jest mokry
• Wygodny
Polar ma niesamowite właściwości odprowadzania wilgoci i utrzymuje pot z dala od ciała, dzięki czemu zapewnia suchość i ciepło, a jednocześnie przepuszcza powietrze przez materiał. Polar poliestrowy jest nie tylko ciepły, ale także niezwykle wytrzymały i idealny do każdej odzieży sportowej. Kurtka polarowa jest również dobrym wyborem na zewnątrz, ponieważ zapobiega nieprzyjemnym zapachom podczas aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.


clouse menu Zamknij