up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać rajstopy na zewnątrz

Na długodystansowych szlakach turystycznych rajstopy są lepszą opcją niż spodnie turystyczne. Intymne dopasowanie i artykulacja poprawiają Twój krok, ponieważ materiał nie ociera się zbytnio między udami. Węższe dopasowanie służy również jako izolacja, jednocześnie zapewniając suchość i ciepło na wszystkich szlakach. Rajstopy są niesamowicie lekkie, ciepłe i oddychające, dzięki czemu idealnie sprawdzają się w normalnych warunkach pogodowych. Oddychające rajstopy mają na celu ochronę nóg przed żywiołami, owadami, potem i wilgocią. W razie potrzeby możesz również użyć rajstop jako warstwy podstawowej. Damskie legginsy na wędrówki mają dedykowane kieszenie do przechowywania map i innych niezbędnych rzeczy, dzięki czemu ich aktywność jest przyjemniejsza i wygodniejsza.

Środek sezonu to idealna pora roku, aby nosić rajstopy turystyczne i cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu z najwyższym komfortem i elastycznością. Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia i Haglöfs to najbardziej znane marki, które oferują wodoodporne rajstopy i wiatroodporne rajstopy na zewnątrz w różnych stylach , wzory i kolory.

Jak wybrać ciasne spodnie na wędrówki?

Wybierając opaskę na swoją przygodę na świeżym powietrzu, pamiętaj o uwzględnieniu następujących punktów;

• Bardziej miękki materiał polarowy zapewnia dodatkowy komfort i ciepło
• Powinien zapewniać swobodę ruchów
• Kieszenie do przechowywania smartfona, map i innych niezbędnych drobiazgów
Lekkie i cienkie dzięki czemu stanowią przytulną warstwę bazową

Rajstopy damskie powinny być śpiewane, aby uzyskać lepszą wydajność


clouse menu Zamknij