up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Co warto wiedzieć o sukienkach na zewnątrz

Odzież outdoorowa to nie tylko ciepło, okrycie i ochrona. Obecnie odzież outdoorowa obejmuje szerokie spektrum, w tym odzież sportową, która pozwala na najskuteczniejsze dążenie do celu. Kurtki, spodnie, rękawiczki i koszule, które wybierasz do zajęć na świeżym powietrzu, mają bezpośredni wpływ na Twoje cele i osobiste preferencje. Sukienki outdoorowe są dostępne w różnych stylach i wzorach, więc nie musisz rezygnować z mody i estetyki, aby osiągnąć maksymalną wydajność i funkcjonalność.

Co to jest sukienka przygodowa?

Sukienka przygodowa to jednoczęściowa, techniczna, wygodna odzież, którą możesz nosić na każdą aktywność na świeżym powietrzu bez zastanowienia. Arcteryx , Columbia , Adidas , CMP i The North Face to wiodące marki, które oferują ogromną różnorodność sukienek, koszul z nadrukami, oraz t shirty dla kobiet, które są idealne do uprawiania turystyki pieszej i trekkingu. W przypadku zajęć o niskiej intensywności dobrym wyborem może być koszula z nadrukiem ze spódnicami. Natomiast na chłodne dni spódnice puchowe z legginsami zapewnią pożądane ciepło i wygodę.
Wszystkie zajęcia na świeżym powietrzu wymagają odpowiedniego ubioru, zarówno dla wygody, jak i bezpieczeństwa. Poniżej znajduje się kilka innych pomysłów na ubieranie się, których musisz przestrzegać podczas aktywnej przygody na świeżym powietrzu;

• Spodnie do biegania
• Spodnie do chodzenia
• Bluzki z długimi rękawami
• Podstawowe warstwy
• Kurtki / bluzy z kapturem


clouse menu Zamknij