up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jak wybrać skarpety na zewnątrz

Aktywności na świeżym powietrzu wymagają dużo pracy nóg, więc para wysokiej jakości, funkcjonalnych i technicznych skarpet powinna być pierwszą troską o wygodne, suche i pozbawione pęcherzy stopy podczas całej podróży. Aby wybrać najwyższej jakości skarpety turystyczne dla dzieci , należy wziąć pod uwagę następujące rzeczy;

Wysokość skarpet

Skarpety turystyczne dla dzieci mają różne wysokości. Mogą być tak krótkie, że nie są nawet widoczne z butów i wystarczająco wysokie, aby prawie dotykały kolan. Przed wyborem skarpet należy spojrzeć na swoje obuwie. Jeśli masz buty z wyższymi ściągaczami, musisz założyć dłuższe skarpetki jesienno zimowe , aby chronić skórę przed ocieraniem o buty.

Amortyzacja

Podczas intensywnych wędrówek skarpety amortyzujące okazują się bardzo skuteczne w okresie zimowym. Pamiętaj jednak, że skarpety amortyzujące są cieplejsze i grubsze i nie nadają się do noszenia w czasie upałów. Wiosenno letnie skarpetki bez amortyzacji są ultralekkie i zaprojektowane na upalne dni.

Tkanina

Skarpety turystyczne są wykonane z różnych materiałów, takich jak wełna, poliester, nylon, jedwab i spandex. Każdy materiał ma określoną charakterystykę i oferuje różne korzyści w zależności od pogody.

Dopasowanie

Wybierz odpowiedni krój skarpet dla swoich dzieci. Zbyt duże skarpetki mogą powodować pęcherze i tarcie na skórze. Z drugiej strony zbyt małe skarpetki nie zakrywają odpowiednio stóp i tworzą punkty ucisku. CMP , La Sportiva , Icebreaker , Smartwool i Regatta projektują i oferują całoroczne skarpety dla dzieci.


clouse menu Zamknij