up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Rodzaje spodni trekkingowych

Spodnie ocieplane

Na dłuższe przygody na świeżym powietrzu musisz zapewnić dziecku ochronę, kupując spodnie trekkingowe, które powinny być ocieplane, zapewniać ochronę przed deszczem / słońcem i śniegiem, wodoodporne i wygodne w noszeniu. Salewa , Columbia , Haglöfs , The North Face i CMP oferują wszystkie rozmiary i style ocieplanych spodni dla dzieci.

Spodnie SoftShell

Możesz rozważyć zakup spodni softshell, które są wykonane z rozciągliwego, miękkiego materiału. Spodnie softshell to najlepsza odzież outdoorowa, która doskonale dopasowuje się bez uciskania i pozwala na ucieczkę wilgoci z wnętrza, jednocześnie zapobiegając przenikaniu z zewnątrz. Dziecięce spodnie softshell są idealne do wszelkiego rodzaju wędrówek terenowych, narciarstwa, wspinaczki, wędrówek biegowych i wszelkich zajęć na świeżym powietrzu, w których ważna jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak deszcz, słońce, śnieg i brud. Spodnie softshell działają jako jeden z najbardziej wydajnych systemów odprowadzania wilgoci. Z drugiej strony, na wędrówki jesienią, zimą i wiosną najlepszym wyborem są spodnie polarowe lub bufiaste. Ponieważ dzieci są bardziej podatne na przeziębienie, ważne jest, aby zapewnić im ciepło przez całą podróż, aby mogły cieszyć się podróżą bez choroby. Spodnie polarowe są cieplejsze i lekkie. Dla dzieci świetnym wyborem mogą być również spodnie wykonane z poliestru.

clouse menu Zamknij