up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Jakiego rodzaju akcesoriów turystycznych potrzebuję

Odzież Akcesoria

Dodatki do ubrań to elementy, które w podrzędnym trybie wnoszą do ubioru. Akcesoria odzieżowe preferowane są, aby precyzyjnie uzupełniać wygląd użytkowników. Akcesoria odzieżowe są dostępne pod markami takimi jak Arcteryx , Salewa , Haglöfs , CMP , Black Diamond .

Paski

Pasy to rozciągliwe paski lub paski, zwykle wykonane ze skóry, plastiku lub lepkiej tkaniny. Pasy są owinięte wokół bezpośredniej talii lub w jej pobliżu. Końce paska są otwarte, a zacisk ustawia pasek w pierścień, wiążąc jeden koniec z drugim końcem paska.

Pasy turystyczne

Pasy trekkingowe są ważną częścią sprzętu turystycznego. Dobre pasy trekkingowe to coś więcej niż dodatek, ponieważ mogą zrobić o wiele więcej niż podtrzymywanie spodni.

Pasy górskie

Pasy górskie to sprzęt używany podczas wspinaczki górskiej. Powinien pasować do talii. Pasy górskie są na tyle napięte, że nie można ich ściągnąć. Regulacja klamry jest w połowie jej rozpiętości i nie jest maksymalizowana na każdym końcu.

Pasy miejskie

Pasy Urban to elastyczne pasy, które poruszają się razem z Tobą. Ma fascynujący zacisk, który porusza się za Ciebie. Pasy miejskie stanowią wyrafinowane wykończenie ogólnego wyglądu. Często wykonane z wysokiej jakości materiału i są lekkie. Ich całkowita długość wynosi około 40 cali, ale niektóre pasy miejskie różnią się w granicach 30 34 cali.


clouse menu Zamknij