up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Których bluzy potrzebuję?

Bluzy to luźne pulowery z długimi rękawami bez kołnierza. Bluzy są wykonane z delikatnego, przepuszczalnego materiału, takiego jak ubrania bawełniane, z dopasowanymi lub elastycznymi mankietami i często ze sznurkiem w talii. Bluzy męskie są zwykle noszone podczas uprawiania sportu w celu wywołania ciepła lub pocenia się. Możesz kupić bluzy męskie firm Arcteryx, Salomon, Salewa, Columbia, Adidas.

Bluzy

Bluzy z kapturem często mają szwy mufki na głębszym przodzie i sznurek do ściągania, aby pomieścić otwór w kapturze. Bluzy utrzymują ciepło, chronią przed chłodem. Jasne, są ważną częścią Twojej zimowej odzieży. Bluzy męskie są również używane podczas wycieczek plenerowych.

Możesz kupić bluzy męskie z Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia , Adidas .

Których bluzy potrzebuję?

Oto kilka wskazówek, którymi warto kierować się przy wyborze bluzy:

1. Możesz znaleźć bluzy z różnych rodzajów materiałów, od włókien naturalnych po świetne kombinacje włókien. Potrzebujesz czegoś wygodnego do pielęgnacji i wydaje się, że jest odpowiedni blisko skóry. Unikaj wszelkich spraw, które wydają się szorstkie lub szorstkie.
2. Jest kilka wskazówek, o których należy pamiętać podczas sprawdzania dopasowania bluzy. Rozmiar zapewnia, że Twoja granica ruchu nie jest w żaden sposób utrudniona.
3. Upewnij się, że będzie wygodnie przesuwać się po Twojej głowie. Idealnie byłoby, gdyby nasunięcie odzieży na głowę nie spowodowało rozciągnięcia materiału. W rezultacie bluza zachowuje wspaniały wygląd przez długi czas.


clouse menu Zamknij