up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Rodzaje kamizelek

Kamizelki są bez rękawów i umożliwiają lepszy transport i ruch. Kamizelki są również bardzo wygodne i wykonane z super gładkich i odpornych na pot materiałów, które zapewniają wyjątkową różnorodność wygody i spokoju podczas ich noszenia. Istnieją różne rodzaje męskich kamizelek, z których każda ma inne właściwości materiału. Możesz kupić kamizelki męskie w Salewa , Columbia , Adidas , Haglöfs , CMP .

Kamizelki wodoodporne

Kamizelki wodoodporne mają warstwę zewnętrzną z całkowicie związanymi zamknięciami i mogą mieć wbudowaną membranę. Podszewka płaszcza to warstwa materiału z wieloma małymi otworami, które pomagają w oddychaniu, ponieważ te otwory są tak małe, że woda nie może do nich dostać. Kamizelki wodoodporne będą miały stopień wodoodporności, abyś mógł zrozumieć najbardziej odpowiednie sytuacje pogodowe dla tego artykułu.

Kamizelki przeciwwiatrowe

Kamizelki wiatroodporne to kamizelki, które nie przepuszczają wiatru. Są bardzo pomocne w utrzymaniu ciepła. Chociaż kamizelki wiatroszczelne same w sobie mogą być cienkie i niezbyt ciepłe, wiatroodporne zatrzymują całe izolujące powietrze uwięzione przez wewnętrzne warstwy ubrań, które przeciwnie, zostaje zdmuchnięte.

Oddychające kamizelki

Oddychające kamizelki są często noszone, gdy jest cieplej, co wskazuje, że ciało będzie musiało uwolnić się od ciepła podczas energicznych czynności, takich jak wędrówki lub bieganie. Jednocześnie konieczne jest przykrywanie ciała i utrzymywanie go w suchości, dlatego kamizelki oddychające są ważne, aby były jednocześnie gotowe do oddania ciepła i pozostania suchym.


clouse menu Zamknij