up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Odzież męska flecha flecha

Podszewki polarowe - Kolor: Niebieski

()
load

Dlaczego polar jest dobrym rozwiązaniem na zewnątrz?

Polar jest wytwarzany przez przędzenie bardzo drobnych włókien w czystą tkaninę, którą następnie wtapia się w pierzasty, bujny materiał. Podczas gdy obecnie niektóre rodzaje polaru są produkowane z poliestru, polar wykonany z naturalnych nici, zwłaszcza z bawełny, jest bardziej odpowiedni dla środowiska.

Kurtka polarowa

Kurtka polarowa to kurtka wykonana z poliestrowego syntetycznego polaru, takiego jak zimny polar. Bluza polarowa będzie miała głównie zamek błyskawiczny na środku, a nie guziki lub inne paski. Najlepsze kurtki polarowe są dostępne na Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia , Adidas .

Dlaczego polar jest dobrym rozwiązaniem na zewnątrz?

Tkanina polarowa to idealna opcja, jeśli szukasz czegoś trwałego, elastycznego i przyjaznego dla skóry na wycieczki na świeżym powietrzu. Ponieważ można go przygotować w nieograniczonej liczbie kolorów i drukować w nieskończonej liczbie wzorów, tkanina polarowa jest doskonałym wyborem dla turystów pieszych i wczasowiczów.
Chociaż powstał jako tkanina na odzież outdoorową w trudnych warunkach pogodowych, obecnie z polaru można tworzyć wszystko, od czapek i rękawiczek po kurtki i kołdry. Ze względu na projekt, który został stworzony, nie mechaci się i nie tworzy małych supełków na materiale, tak jak robią to inne syntetyki. Ponieważ nie strzępi się ani nie rozrywa, polarowe ściereczki są klasycznym wyborem na wycieczki z całą rodziną na świeżym powietrzu.
Tkanina polarowa ma dwustronną masę, co wskazuje, że tkanina jest podobna na obu płaszczyznach. Jest bardzo trwały, utrzymuje ciepło i szybko odprowadza wodę, dlatego był używany przez zwolenników outdooru, a nie wełnę. Wytworzenie okrywy polarowej tworzy kieszenie powietrzne, aby użytkownik był bardziej nagrzany niż wełna i inne materiały. Jego lekkość i więcej ciepła zapewniło go jako niezawodny wybór na zimowe biwaki i wędrówki z plecakiem.


clouse menu Zamknij