up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
Strona Główna flecha Odzież męska flecha flecha

Podszewki polarowe

()
load

Dlaczego polar jest dobrym rozwiązaniem na zewnątrz?

Polar jest wytwarzany przez przędzenie bardzo drobnych włókien w czystą tkaninę, którą następnie wtapia się w pierzasty, bujny materiał. Podczas gdy obecnie niektóre rodzaje polaru są produkowane z poliestru, polar wykonany z naturalnych nici, zwłaszcza z bawełny, jest bardziej odpowiedni dla środowiska.

Kurtka polarowa

Kurtka polarowa to kurtka wykonana z poliestrowego syntetycznego polaru, takiego jak zimny polar. Bluza polarowa będzie miała głównie zamek błyskawiczny na środku, a nie guziki lub inne paski. Najlepsze kurtki polarowe są dostępne na Arcteryx , Salomon , Salewa , Columbia , Adidas .

Dlaczego polar jest dobrym rozwiązaniem na zewnątrz?

Tkanina polarowa to idealna opcja, jeśli szukasz czegoś trwałego, elastycznego i przyjaznego dla skóry na wycieczki na świeżym powietrzu. Ponieważ można go przygotować w nieograniczonej liczbie kolorów i drukować w nieskończonej liczbie wzorów, tkanina polarowa jest doskonałym wyborem dla turystów pieszych i wczasowiczów.
Chociaż powstał jako tkanina na odzież outdoorową w trudnych warunkach pogodowych, obecnie z polaru można tworzyć wszystko, od czapek i rękawiczek po kurtki i kołdry. Ze względu na projekt, który został stworzony, nie mechaci się i nie tworzy małych supełków na materiale, tak jak robią to inne syntetyki. Ponieważ nie strzępi się ani nie rozrywa, polarowe ściereczki są klasycznym wyborem na wycieczki z całą rodziną na świeżym powietrzu.
Tkanina polarowa ma dwustronną masę, co wskazuje, że tkanina jest podobna na obu płaszczyznach. Jest bardzo trwały, utrzymuje ciepło i szybko odprowadza wodę, dlatego był używany przez zwolenników outdooru, a nie wełnę. Wytworzenie okrywy polarowej tworzy kieszenie powietrzne, aby użytkownik był bardziej nagrzany niż wełna i inne materiały. Jego lekkość i więcej ciepła zapewniło go jako niezawodny wybór na zimowe biwaki i wędrówki z plecakiem.


clouse menu Zamknij