up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • 360Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika
  • Play videoOsprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika
  • Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika
  • Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika
  • Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika
  • Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika
360

Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika

Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika

Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika

Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika

plus
Osprey

Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika

Opis produktu Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika

Płyń z wiatrem i uciekaj w dzicz z plecakiem rowerowym Osprey Escapist 32L . Niezależnie od tego, czy masz ochotę na piesze wędrówki czy jazdę na rowerze górskimi szlakami, ten wszechstronny i wygodny plecak jest zawsze gotowy na każdą przygodę.

Dzięki panelowi tylnemu AirScape ™ , Escapist 32L oferuje całkowitą oddychalność i świeżość, które utrzymają twoje plecy suche i wygodne, bez względu na to, czy jeździsz rowerem po parku lub dojeżdżasz rano do pracy. Aby zapewnić całkowitą stabilność ładunku, uprząż BioStretch ™ z możliwością dostosowania dopasowuje się do tułowia i ramion oraz wykorzystuje anatomicznie ukształtowaną piankę w celu zmniejszenia tarcia.

Imponujący wachlarz możliwości przechowywania, w tym trzy elastyczne kieszenie z tkaniny na panelu przednim i po bokach oraz zewnętrzny rękaw na nawodnienie u góry zapewniają, że Escapist 32L zawsze będzie przechowywać twoje rzeczy w uporządkowany, świadomy sposób. Dodanie odpornej na zarysowania kieszeni na panelu przednim gwarantuje, że Twój telefon komórkowy lub okulary będą zawsze bezpieczne. Ta konkretna wersja Escapist zawiera boczne kieszenie z elastycznej siatki w pasie biodrowym, aby zwiększyć użyteczność w zasięgu ręki, a także dodatkowe paski kompresyjne, aby utrzymać ładunek stabilny i uporządkowany.

Ale nie byłby to plecak gotowy na rower, gdyby nie miał elementów odblaskowych poprawiających widoczność w warunkach słabego oświetlenia; na szczęście Escapist 32L ma nie tylko takie środki, ale ma także uchwyt do kasku LidLock ™ i mocowanie migacza, które sprawi, że będziesz natychmiast widoczny zarówno na ścieżkach, jak i na drodze. Przełomowy nowy Atmos AG jest wyposażony w nasz unikalny system zawieszenia AntiGravity z zawieszeniem, który obejmuje pierwszy na świecie w pełni wentylowany pas biodrowy. Bez względu na to, czy eksplorujesz gorący klimat, czy trekking przez tundrę, bezszwowa siatka i panel 3D wnęki zapewniają niezrównaną wentylację i komfort, zapewniając jednocześnie doskonałą nośność. Wypełnij Atmos AG na maksa, a poczujesz się praktycznie nieważki na twoich plecach. Dzięki uprzęży ExoForm Biostretch, drążkowi podnośnika i pasowi biodrowemu Fit on the Fly. Kompresja InsideOut zapewnia imponujące wsparcie obciążenia, zmniejszając zmęczenie, dzięki czemu możesz mocniej i dłużej popychać swoje przygody. Potrzebujesz łatwego dostępu do swojego sprzętu? Podwójne przednie kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny, dolny zamek błyskawiczny i punkty wejścia górnej pokrywy oznaczają, że bez względu na to, z czym masz do czynienia, możesz łatwo zabrać swój zestaw. Nasza przystawka do kijów trekkingowych Osprey Stow on the Go pozwala schować kijki lub uzyskać do nich dostęp bez wyjmowania plecaka. Duża komora podstawy śpiwora z wewnętrzną przegrodą pozwala na przechowywanie sprzętu osobno w razie potrzeby. W najgorsze dni rozłóż zintegrowaną i odpinaną osłonę przeciwdeszczową znajdującą się w pokrywie.Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Cechy:Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Tylny panel / pas biodrowy z zawieszeniem z siatki AntiGravity 3DJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Uprząż ExoForm / BioStretch z drążkiem do podnoszenia ładunkówJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Pasek mostka z gwizdkiem ratunkowymJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Dostęp do górnej pokrywyJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Górna pokrywa FlapJacket do użytku bez pokrywyJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Zintegrowana osłona FlapJacket zapewnia ochronę, kompresję i dodatkowy prześwit głowy po zdjęciu pokrywy.Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Elastyczna przednia kieszeńJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Podwójne kieszenie na biodrach zapinane na zamekJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Mocowanie kijka trekkingowego Stow on the GoJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Szybko i wygodnie przechowuje kijki trekkingowe bez konieczności wyjmowania plecaka.Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Podwójne pętle czekanaJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Zintegrowana i odpinana osłona przeciwdeszczowaJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Komora podstawy śpiwora z wewnętrzną przegrodąJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Pas regulowany na pasie FlyJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Zapinany na rzep pas biodrowy umożliwia prawidłowe dopasowanie plecaka do spektrum użytkowników o różnych rozmiarach.Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Kompatybilny ze zbiornikiem hydraulicznymJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Podstawowy zamek błyskawicznyJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Zewnętrzne rękawy sondy i uchwytu łopatyJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Wewnętrzny rękaw nawilżającyJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Wewnętrzny pasek kompresyjny od góryJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Lekka rama peryferyjnaJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Regulowany system siatkowy z zawieszeniem z trampoliny AntiGravityJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Odpinane paski na podkładki do spaniaJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Boczne kieszenie z elastycznej siatkiJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Przednie kieszenie zapinane na dwa suwakiJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Dane techniczne:Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Waga: 2,18 kgJeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.
Maksymalne wymiary: (mm) 840 (l) x 380 (w) x 390 (d)Jeśli chcesz obniżyć wagę do ostatniego grama, FlapJacket oznacza, że możesz zdjąć pokrywkę i nadal chronić swój sprzęt przed żywiołami. Wszystkie te i wiele innych powodów wyjaśniają, dlaczego Atmos AG zdobyło nagrodę Innovation Gold Award.


Zamierzasz kupić Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika? Wszystkie produkty Osprey mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na trekkinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów górski i outdoor.

Cechy Osprey Escapist 32L Mickey Czarnoksiężnika

Kolor
Pojemność
Płeć
Użycie
Wiek
Struktura

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Schludna dostawa górnej torby

-

Po wszystkich złych opiniach postanowiłem zapłacić kartą kredytową. Wtedy stosunkowo łatwo i szybko odzyskasz swoje pieniądze. Ale wszystko poszło idealnie. Zamówienie dotarło wcześniej, niż może to wskazywać aplikacja postnl. Torba górna o pojemności 32 litrów, którą można łatwo zmniejszyć za pomocą pasków. Dobre materiały, do których jestem przyzwyczajony w Osprey. To mój trzeci rybołów. Mam teraz 3 plecaki, z których każdy ma swoją funkcję. Ten jest idealny na dłuższą wycieczkę na rowerze górskim lub jeśli chcesz zabrać ze sobą drona. Albo dodatkowe ubrania. Wystarczą 32 litry. Mam 14 litrowy i 24 litrowy Osprey. Wszystko też idealne. Polecam tę markę.

Osprey escapist 32l

-

非常 漂亮 的 背包, 很 輕 很好 背, 喜歡

Duża torba

-

dobra torba z dużą ilością miejsca, bardzo dobra i wygodna na zimę, gdy potrzebujesz więcej miejsca na łóżeczko i inny sprzęt dla robaków.

Recenzja - prawie idealna, ale ..

-

Wspaniały plecak o wysokiej jakości i bardzo wygodny w noszeniu na plecach. Jedyne problemy to saszetka na lewym pasku, która wygląda, jakby była przeznaczona do okularów przeciwsłonecznych, ale zbyt mała do okularów, telefonów, czegokolwiek i nie można jej usunąć. Taki dziwny dodatek dla tak wysokiej jakości firmy. Również pasek do noszenia jest o wiele za cienki, więc nie można go nosić, gdy plecak jest pełny. Dostarczony plecak nie był cały czarny jak na zdjęciu w opisie, ale miał bordowy na paskach i za torbą i zielonym wykończeniem do dolnej części torby - dziwny mix. Zdecydowanie wysokiej jakości kreacja, z wyjątkiem torebki na okulary, kilka dodatkowych litrów miejsca na przechowywanie dałoby jej tę dodatkową gwiazdę.

Świetna paczka

-

Plecak ten świetnie nadaje się zarówno do użytku w mieście, jak i do uprawiania turystyki pieszej. Ze względu na możliwość regulacji, możesz łatwo ustawić go tak, aby pasował do Twojej postawy i preferencji. A co ważniejsze, worek jest naprawdę lekki, więc nie trzeba się martwić o dodatkową masę materiału.

Osprey escapist 32 indygo

-

wspaniała torba

Doskonała kup

-

Bardzo dobrze. bardzo szybka wysyłka. Więcej niż oczekiwano. A plecak bardzo zadowolony z zakupu. Ja ufam trekking do zrobienia moje zakupy. pozdrowienia

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up