Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Osprey

Osprey Mutant 52L

Osprey Mutant 52L

Osprey Mutant 52L

Osprey Mutant 52L

  • Osprey Mutant 52L
  • Osprey Mutant 52L
  • Osprey Mutant 52L
  • Osprey Mutant 52L
  • Osprey Mutant 52L
  • Osprey Mutant 52L

Osprey Mutant 52L

Opis produktu Osprey Mutant 52L

Mutant 52

Twój partner w Climb. 5. generacja Mutant to niezawodny, inteligentnie wyposażony paczka wspinaczkowa na całoroczne wejścia.

Pakiet przeznaczony do całorocznego użytku górskiego podczas przewożenia dużych ładunków lub udziału w wyprawach wspinaczkowych. Super lekki, elastyczny, zrywalny i wszechstronny sezonowo możesz polegać na tym odwiecznym partnerze wspinaczkowym. Podczas zimowych podjazdów docenisz panel tylny z warstwą śniegu, boczne pętle do noszenia na nartach i podwójny system ToolLock ™, który umożliwia szybkie i bezpieczne mocowanie topora. Główne wejście do Mutanta 52 odbywa się za pomocą pływającej i wyjmowanej pokrywy górnej, co oznacza, że ​​możesz przeciążać paczkę jak konia paczkowego lub całkowicie zdjąć pokrywę, aby uzyskać większy prześwit głowy i mniejszą wagę. W tym trybie mniejsze pakiety wspinaczkowe mają minimalną ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i kompresję, ale nie Mutant 52. Użyj wbudowanego FlapJacket ™, który zapewnia wodoodporne zamknięcie; utrzymuje całkowicie skompresowany sprzęt. W górnej kieszeni znajduje się również pokrowiec z siatkowym hełmem do szybkiego rozmieszczania. Zdejmowany i odwrotnie zawijany pas biodrowy ze zintegrowanymi pętlami biegów zapewnia wybór komfortu, minimalizmu lub opcji wyposażenia. Aby zrzucić ciężary z szybkich i lekkich ataków górskich, można zdjąć ramę, górną pokrywę i pasy biodrowe, aby zaoszczędzić 725 g. Mutant 52 będzie twoim partnerem w wspinaczce, jakkolwiek trudna będzie góra.


W tym momencie, Osprey Mutant 52L jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W trekkinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Plecaki i walizki i w kategorii Plecaki. Posiadamy szeroki wybór Plecaki dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Osprey Mutant 52L

Płeć
Wiek
Pojemność
Charakterystyka toreb
Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij