Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Outdoor research

Outdoor research Airpurge Dry Compr Sack 15

  • Outdoor research Airpurge Dry Compr Sack 15
  • Outdoor research Airpurge Dry Compr Sack 15

Outdoor Research Airpurge Dry Compr Sack 15

Opis produktu Outdoor research Airpurge Dry Compr Sack 15

Oprócz wodoodpornej ochrony i trwałości, AirPurge pralnia Kompresja Worek posiada przepuszcza powietrze / wodoodporne tkaniny, które zespół czystek nadmiar powietrza z worka podczas kompresji. W pełni klejone szwy oraz najwyższej zamknięcie rolki zapewniają pełną ochronę wód.

Z Outdoor research Airpurge Dry Compr Sack 15, gwarantujemy najlepszy sprzęt górski i outdoor. Dodatkowo w trekkinn znajdziesz najwyższą jakość w najlepszej cenie. Wybierz nasz sklep górski i outdoor i skup się jedynie na korzyściach płynących korzystania z produktów Outdoor research. Nasz zespół ekspertów górski i outdoor dzieli się swoimi opiniami, by pomóc Ci w zakupie. Wszystko byś mógł otrzymywać najlepsze oferty i promocje Plecaki i walizki za każdym razem.

Cechy Outdoor research Airpurge Dry Compr Sack 15

Kolor
Pojemność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij