up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

  • Play videoPetzl Clipper
  • Petzl Clipper

Petzl Clipper

plus
Petzl

Petzl Clipper

Opis produktu Petzl Clipper

Ten komfortowy smycz z pianka łatwo odłącza się od siekiery do czasów, kiedy trzeba mieć wolne ręce, aby umieścić śruby itp.


Innowacyjny klips bezpiecznie przywiązuje smycz do narzędzia, i to szybko odłączyć i ponownie podłączyć. Pasek jest prosty w regulacji i pozostaje na nadgarstku, gdy nie dołączony do urządzenia.Dane techniczne:


- Waga: 62 g


- Materiał (-y): nylon / poliester taśmy, aluminium klip


Wszystkie produkty górski i outdoor z kategorii Akcesoria mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W trekkinn znajdziesz szeroki wybór Sprzęt do trekingu produktów od Petzl. Petzl Clipper w cenie 49.99 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Petzl Clipper

Kolor
Rodzaj produktu

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs coinns

Napisz lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoja opinia jest dla nas ważna, Twój komentarz zostanie sprawdzony przez nasz zespół ekspertów i opublikowany w ciągu 5 dni roboczych.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up