Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Filtry ()

Filtry

load

Wybierz funkcje swojego bagażu

Kupując bagaż, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych funkcji. spójrz poniżej;

Koła

Kółka to najważniejsza część wszystkich kółek do bagażu podróżnego . Jeśli szukasz bagażu na kółkach, musisz wybrać bagaż z dwoma lub czterema kołami, w zależności od Twoich wymagań. Powszechnie plecaki i torba podróżna na kółkach są wyposażone w dwa kółka walizkowe, które ułatwiają zwijanie bagażu.

Dwa koła Konstrukcja z dwoma kołami jest najpopularniejsza, ponieważ pozwala na wygodne przeciąganie bagażu za lub przed sobą. Nie możesz jednak przesuwać bagażu na boki. Bagaż dwukołowy nadaje się na nierówne nawierzchnie i ulice.
Cztery koła Największą zaletą wyboru bagażu na cztery koła jest mobilność. Możesz go łatwo przesuwać w dowolnym kierunku. Bagaż na cztery koła jest odpowiedni, jeśli podróżujesz na lotnisko.

Rozmiar podręczny

Przed zakupem bagażu najważniejszą cechą, którą należy wziąć pod uwagę, jest rozmiar bagażu podręcznego. Rozmiar może się różnić w zależności od lotu, do którego zmierzasz.

Przegroda na laptopa

Bagaż musi mieć wyściełaną przegrodę do bezpiecznego przechowywania laptopa. Salomon , Salewa , Haglöfs , The North Face i Trangoworld projektują najwyższej jakości walizki sportowe dla swoich klientów na całym świecie.

Kieszenie Organizer

Ważne jest, aby mieć w bagażu kieszenie z organizerem, aby móc łatwo wybierać i przechowywać powszechnie używane przedmioty, takie jak klucze, paszporty lub długopisy.

Paski do plecaka

Bagaż musi mieć paski, aby można go było bez problemu nosić na plecach podczas chodzenia po schodach lub w dół szlaków.

Zamknij