up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top

Którego portfela potrzebuję?

Portfele to jedne z osobistych akcesoriów mężczyzny, które z biegiem czasu często wykazują oznaki zużycia. Jeśli szukasz wytrzymałego, trwałego i bezszwowego portfela dla mężczyzn , możesz wybrać jedną z renomowanych marek, takich jak Mammut , Osprey , Sea to Summit , Ternua i Led Lenser .
Aby chronić swoje ciężko zarobione pieniądze, karty i kosztowności, spójrz poniżej na niektóre z naszych ulubionych typów;

Haczyk i pętla do etui na dowód osobisty

Możesz powiesić go na szyi lub włożyć do kieszeni; Małe portfele damskie można łatwo nosić ze sobą. Ten wykonany z wytrzymałego nylonu portfel ma odpinany przedni uchwyt na dowód osobisty, klips na portfel , elastyczną pętlę na długopis, liczne kieszenie i wytrzymały rzep, aby zabezpieczyć najważniejsze rzeczy.

Flipside

Zbudowany ze stopu aluminium i wysokiej jakości poliwęglanu, odwrotny portfel męski staje się niezwykle popularny wśród entuzjastów outdooru, a za pomocą jednego przycisku możesz zablokować i odblokować portfel. Układ odwrotnej strony etui z portfelem ułatwia dostęp do cennych przedmiotów za pomocą jednej ręki sprawia, że jest to idealny wybór w podróży!

Portfel Spartan

Jeśli wybierasz się na piesze wędrówki lub biwak, rozważ wybór portfela Spartan Slim, który zapewni bezpieczeństwo i ochronę niezbędnych rzeczy. Wykonane z najlepszych materiałów, uniwersalne składane portfele damskie są idealnym towarzyszem Twojej następnej przygody!

clouse menu Zamknij