Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Polaroid

Polaroid P0115

  • Polaroid P0115
  • Polaroid P0115

Polaroid P0115

Opis produktu Polaroid P0115

Glare Free Vision Wyrównane pionowo filtry w polaryzowanych soczewkach blokują olśnienie, dzięki czemu można dostrzec wyraźniej i wygodnie, przy użyciu jedynie użytecznego pionowego światła przechodzącego przez oczy.

Ochrona:

100% okularów ochronnych UV400 Protection Polaroid konsekwentnie przekracza wszystkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa w celu ochrony przed UVA, UVB i UVC.


Szukasz Polaroid P0115? W trekkinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Okulary przeciwsłoneczne od najlepszych producentów. Na przykład Polaroid, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu górski i outdoor.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Specyfikacja

Cechy Polaroid P0115

Wiek
Płeć
Rodzaj soczewki
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij