Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Polaroid

Polaroid PLD 8018/S

  • Polaroid PLD 8018/S
  • Polaroid PLD 8018/S

Polaroid PLD 8018/S

Opis produktu Polaroid PLD 8018/S

Glare Free Vision Wyrównane pionowo filtry w polaryzowanych soczewkach blokują olśnienie, dzięki czemu można zobaczyć wyraźniej i wygodnie, przy wykorzystaniu tylko użytecznego, pionowego światła przechodzącego przez oczy.

Ochrona:

100% okularów ochronnych UV400 Protection Polaroid konsekwentnie przekracza wszystkie międzynarodowe standardy bezpieczeństwa w celu ochrony przed UVA, UVB i UVC.


Polaroid PLD 8018/S dostępny w różnych typach. Kup go w trekkinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Polaroid PLD 8018/S posiada oficjalną gwarancję marki Polaroid. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Ochrona i kategorii Okulary przeciwsłoneczne.

Cechy Polaroid PLD 8018/S

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij