up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Primus
360

Primus Easyfuel Duo

plus
  • 360Primus Easyfuel Duo
  • Play videoPrimus Easyfuel Duo
  • Primus Easyfuel Duo

Primus Easyfuel Duo

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Primus Easyfuel Duo

Opis: - EasyFuel jest wszystko, co sugeruje nazwa - piec gazowy, który jest bardzo łatwy w użyciu dzięki swojej konstrukcji mocny i niezawodny, a fakt, że jest ona wyposażona w zapalnik piezo. - Wersja z zaworem Duo pasuje do większości gazu naboje z zaworem na rynku. - Idealny piec dla globalnego podróżnika. EasyFuel jest również dostępny ze standardowego połączenia gwintowane. - Pochodzi z nylonowym worku rzeczy. Cechy: - Zastosowanie: jesień / wiosna, na ogół aż do + / - 0 ° C, czasowo -15 ° C - Waga: 385 g / 13,6 uncji (Duo) / 346 g / 12,2 uncji - Wyjście: 3000 W / 10500 BTU / h - Temperatura Czas: 3 min (1L) - Zapłon: piezoelektryczny - Ludzie: 1-4 osób

Jeśli szukasz Primus Easyfuel Duo, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. trekkinn posiada ten i inne produkty górski i outdoor, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Kuchenki kempingowe, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Primus Easyfuel Duo

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up