up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Primus

Primus Easylight Duo

plus
  • Play videoPrimus Easylight Duo
  • Primus Easylight Duo

Primus Easylight Duo

Opis produktu Primus Easylight Duo

EasyLight posiada opatentowany, praktycznie cichy palnik. Latarnia zapewnia zmienny strumień świetlny do 80 W. EasyLight jest wykonane z materiałów odpornych na korozję i nie wymaga konserwacji i jest dostępny z lub bez zapłonem Piezo. Przychodzi w odpornej na uderzenia przypadku obciążalności z tworzywa sztucznego. CECHY - 6,8 uncji - Czas: 12-24 h - 3.3 "x 3.3" x 5 "- piezoelektryczny - 80 W

Dodatkowo, Primus Easylight Duo w kategorii Kemping z naszego sklepu online górski i outdoor, znajdziesz inne powiązane produkty Biwakowy kempingowe. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Primus, w trekkinn, znajdziesz produkty górski i outdoor, które również Cię zainteresują. Primus koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia górski i outdoor zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Primus Easylight Duo

Kolor
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up