up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Vijzelstraat 68-78
1017 HL Amsterdam
Netherlands

4.5

55 opiniones

50 días de devolución

Envío y devolución gratis

Envío rápido con DHL

Zwrot zamówienia

Inicia sesión en MI CUENTA. Devuelve los artículos en su embalaje original. Los artículos devueltos deben incluir etiquetas y cualquier embalaje, p. ej. los zapatos deben ser devueltos con la caja original y devolverse en perfectas condiciones (sin usar, con etiquetas, en su embalaje original). Utiliza un paquete / embalaje nuevo para asegurarte de que no se adhieran etiquetas o cinta adhesiva en el embalaje original del producto. Coloca la etiqueta de devolución en el exterior del embalaje y envía el paquete a la dirección indicada en la etiqueta de devolución.

Primus

Primus Essential Trail Duo

Primus Essential Trail Duo

Primus Essential Trail Duo

Primus Essential Trail Duo

Primus Essential Trail Duo

Primus Essential Trail Duo

plus
  • Play videoPrimus Essential Trail Duo
  • Primus Essential Trail Duo
  • Primus Essential Trail Duo
  • Primus Essential Trail Duo
  • Primus Essential Trail Duo
  • Primus Essential Trail Duo
  • Primus Essential Trail Duo

Primus Essential Trail Duo

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Primus Essential Trail Duo

Użytkownicy końcowi znajdowali się w czołówce naszych myśli, gdy opracowaliśmy piec Essential Trail Stove. Nazwany piecem Essential Trail, ponieważ wierzymy, że ten piec stanie się ważnym i niezbędnym produktem zarówno dla początkujących na kempingu, jak i doświadczonych kucharzy na świeżym powietrzu. Piec oparty jest na naszej opatentowanej technologii Laminar Flow Burner, która tworzy wyjątkowo kompaktowy palnik, przyczyniając się do uzyskania mocniejszego pieca w porównaniu do innych pieców montowanych na górze (które często chwieją się). Podstawa garnka jest zamontowana w sposób, który zapewnia płomieńowi ochronę przed wiatrem i zawsze pozostaje otwarty, gotowy do użycia. Piec Essential Trail jest wyposażony w nasz najnowszy zawór sterujący, umożliwiający bardziej precyzyjną regulację płomienia niż kiedykolwiek wcześniej.
Dane techniczne:
Waga: 112 g
Osoby: 1 2
Szerokość: 108 mm
Wysokość: 60 mm
Głębokość: 90 mm
Zapalnik: ręczny
Czas wrzenia dla 1 l: 3,5 min
Bardziej ekologiczny wybór: nie


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Kemping marki Primus, znalazłeś najlepsze miejsce w trekkinn. W trekkinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Primus, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze górski i outdoor produkty, jak Primus Essential Trail Duo. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Primus Essential Trail Duo tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Primus Essential Trail Duo

Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up