up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Primus
360

Primus Express Spider II Camping Stove

plus
  • 360Primus Express Spider II Camping Stove
  • Play videoPrimus Express Spider II Camping Stove
  • Primus Express Spider II Camping Stove

Primus Express Spider II Camping Stove

Opis produktu Primus Express Spider II Camping Stove

ExpressSpider jest jednym z najlżejszych wąż zamontowany kuchenek gazowych dostępnych i doskonałą alternatywą dla każdej zamontowany górnym piecem gazowym. ExpressSpider wykorzystuje tę samą technologię jak nasz montowany górę kuchenka gazowa ExpressStove i jest bardzo wytrzymały, trwały i lekki. Oczywistym wyborem dla tych, którzy są po wytrzymałego i elastycznego pieca. Piec jest dostarczany z odbłyśnikiem ciepła i worek nylonowy gry. Gaz nie jest included.As sama nazwa wskazuje, wykorzystuje tę samą technologię jak nasz ExpressStove topmounted

Dane techniczne:

Wysokość (mm) 82

(Mm) 50

Czas pracy: 119 min w 230 g

Długość (mm) 105

Efekt (W): 2000

Czas wrzącej 1l PrimeTech Pot / Regular Pot: 03:35 / 05:00

Ludzie: 1 4

Zapłon: Nie

Waga (g): 200


Witaj w naszej Primus Express Spider II Camping Stove specjalnej promocji. W trekkinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu górski i outdoor, ale również informacje na temat produktów górski i outdoor, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Kuchenki kempingowe .

Cechy Primus Express Spider II Camping Stove

Recenzje klientów i pytania (6)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci) coinns

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Tanio! ! !

-

3000 jenów jest tańsze niż zakupy ze zniżkami w Japonii! Produkty są dokładnie takie same, tylko bez japońskich instrukcji. Zamówienie zostało złożone 1 marca, a towary dotarły do domu 9 marca. Trochę przez tydzień. Jest wysoce zalecane, jeśli możesz poczekać na ten czas.

Byliśmy w stanie tanio kupić

-

Mimo że była to strona zagraniczna, była łatwa do zrozumienia i mogłem dokonać zakupu bez obaw. W każdym razie jest tani, więc wykorzystam go na inną okazję.

Primus express spider ii

-

Szybki w ogrzewaniu i bardzo kompaktowy.

Primus express spider ii

-

Szybko się nagrzewa i jest bardzo zwarta.

To jest to!

-

Primus wykonany z zaufania i spokoju umysłu - uczucie użytkowania jest jak dotąd bardzo zadowalające. Wygląda fajnie niż cokolwiek innego! Jestem bardzo szczęśliwy, że mam poczucie posiadania = własności.

To jest to!

-

Primus spokoju ducha i zaufania! Jestem bardzo zadowolony z przyjemności, jaką mam.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

clouse menu Zamknij
up up