Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Raidlight

Raidlight Ultra Legend 5L

Raidlight Ultra Legend 5L

Raidlight Ultra Legend 5L

Raidlight Ultra Legend 5L

Raidlight Ultra Legend 5L

Raidlight Ultra Legend 5L

Raidlight Ultra Legend 5L

  • Raidlight Ultra Legend 5L
  • Raidlight Ultra Legend 5L
  • Raidlight Ultra Legend 5L
  • Raidlight Ultra Legend 5L
  • Raidlight Ultra Legend 5L
  • Raidlight Ultra Legend 5L
  • Raidlight Ultra Legend 5L
  • Raidlight Ultra Legend 5L
  • Raidlight Ultra Legend 5L

Raidlight Ultra Legend 5L

Opis produktu Raidlight Ultra Legend 5L

Najmniejsza paczka w asortymencie. Ultra Legend 5L jest przeznaczony do biegania Performance Trail. Projekt kamizelki jest więcej

regulowane i obwieszające, zapewniające wyjątkowe wsparcie i stabilność, pomagające uniknąć odskoku banda! Butelka

i uchwyty na kolby z przodu łączą lekkość, łatwość użytkowania i równowagę obciążenia, zapewniając doskonałą wszechstronność.

Butelki nie są zakryte

Nowa tkanina 3D Air mesh

Przeprojektowane przednie i tylne systemy uchwytów na bieguny

Lekki w 390g.

Prosta i skuteczna tylna komora 5 litrów.

Izolowana kieszeń na pęcherz, aby utrzymać płyn w niskiej temperaturze.

Kompatybilny z systemem front pack.

Wiele kieszeni do przechowywania całego sprzętu (16 kieszeni)

Rozbudowy komora z siatki z tyłu opakowania.

Przednie kieszenie na butelki kompatybilne z «Press to Drink» i EazyFlasks.

Odblaskowe szczegóły.

Gwizdek bezpieczeństwa.

Waga: 390 gr


Wszystkie produkty górski i outdoor z kategorii Plecaki mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W trekkinn znajdziesz szeroki wybór Hydratacja produktów od Raidlight. Raidlight Ultra Legend 5L w cenie 39 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Raidlight Ultra Legend 5L

Płeć
Pojemność
Kolor

Recenzje klientów i pytania (7)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Niedroga i dobra wydajność.

-

Chwyt na ramionach i bokach jest dobry. Jest lekki i nie wpływa na bieganie. Tył uchwytu na butelkę dotyka klatki piersiowej bezpośrednio siatką. Pamiętaj, że jeśli włożysz tutaj klucz lub telefon komórkowy bez butelki, dostaniesz potu. Boczna kieszeń na akcesoria nie jest wystarczająco duża, aby pomieścić telefon komórkowy, więc umieść ją z tyłu pleców. Jest ostrożny 170 cm, waga 67 kg, średnie mięso. Produkt był w jednym rozmiarze, ale był idealny. Przybyło to trzy tygodnie.

Funkcjonalne!

-

Jestem Japończykiem i zamówiłem z Japonii. To trzeci pakiet Raidlight. Wszystkie trzy zostały zakupione w Trekkinn. Skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania szczegółowych informacji, takich jak raporty wysyłki, abyś mógł bez obaw zamówić z Japonii. Pozostałe dwa opakowania mają pojemność 10 l lub więcej. Jako częstość użytkowania często stosuje się ten rozmiar 5 litrów. Rozważono rozmieszczenie kieszeni i jest to bardzo wygodne. Jest również stosowany w wyścigach i ćwiczeniach.

Funkcjonalne!

-

To trzeci pakiet Raidlight. Wszystkie trzy zostały zakupione w Trekkinn. Skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania szczegółowych informacji, takich jak raporty wysyłki, abyś mógł bez obaw zamówić z Japonii. Pozostałe dwa mają pojemność 10 l lub więcej. Jako częstość użytkowania często stosuje się ten rozmiar 5 litrów. Rozważono rozmieszczenie kieszeni i jest to bardzo wygodne. Jest również stosowany w wyścigach i ćwiczeniach.

Niesamowity

-

Świetny produkt, tylko to, czego potrzebowałem!

Właśnie tego chciałem

-

Kupiłem to na treningach narciarskich na rolkach. Kupiony z 2 prasami Raidlight do picia butelek, może zmieścić wszystko, czego potrzebuję w torbie i może pić z butelek bez konieczności używania rąk, co jest ważne, gdy mają przypięte pasy

Dobrze!

-

Zamówiłem torbę maratońską, więc zdecydowałem się jej użyć, więc mogłem śledzić zamówienie i od razu odetchnąłem z ulgą, ale chciałbym go użyć następnym razem, gdy będzie najlepiej bez dyskomfortu, nawet jeśli biegnę 40 km

Dobra jakość

-

Bardzo dobra jakość i wysyłka w zaplanowanym czasie, idealna do maratonów górskich, a nawet trochę więcej zgodnie z obowiązkowym materiałem.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij