Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Regatta

Regatta Cena Table

  • Regatta Cena Table
  • Regatta Cena Table

Regatta Cena Table

Opis produktu Regatta Cena Table

Cena Camping Table z Regatta. Kompaktowa, składana, lekka półka składana na płaskiej, niewielkiej przestrzeni. Minimalny montaż i regulacja aluminiowych nóg, stół ten jest praktyczny na kempingach / karawaningu, a nawet w domu w ogrodzie na grill w lecie. 90 x 60 x 70 cm. Regulowane nóżki, umożliwiające wysokie lub niskie ustawienie. Maksymalne obciążenie 30 kg

Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Regatta Cena Table! Pomyśl o trekkinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania górski i outdoor. trekkinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Regatta. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Kemping.

Cechy Regatta Cena Table

Przenośne
Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij