Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Regatta

Regatta Delph Pants Short

Regatta Delph Pants Short

Regatta Delph Pants Short

  • Regatta Delph Pants Short
  • Regatta Delph Pants Short
  • Regatta Delph Pants Short
  • Regatta Delph Pants Short

Regatta Delph Pants Short

Opis produktu Regatta Delph Pants Short

To jest nasz męski prysznicowy Delph Trouser popularny dla lekkich wędrówek, ogrodów, błotnistych spacerów z psem i ogólnego zużycia wokół miasta. Wykonane z tkaniny poliestrowej / bawełnianej o miękkiej dotyku wyposażone w powłokę DWR (Trwała wodoodporna) w celu ochrony przed lekkim deszczem. Elastyczna część zapewnia dużo miejsca do poruszania, a wiele kieszonek jest przydatnych do przechowywania niezbędnych elementów.

Technologia:

Wytrzymały wodoodporny wykończenie


Witaj w naszej Regatta Delph Pants Short specjalnej promocji. W trekkinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu górski i outdoor, ale również informacje na temat produktów górski i outdoor, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Spodnie .

Cechy Regatta Delph Pants Short

Typ spodni
Sezon
Właściwości
Użycie
Długość
Bezrękawniki
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij